Щодня
з 9:30 до 19:30
(тимчасово графік скорочено)

Блог

Головна / Блог

Догляд за нігтями в домашніх умовах

Опубліковано: 14.11.2022 в 16:49

Догляд за нігтями в домашніх умовах

Красиві та доглянуті руки – це обов’язкова складова образу сучасної жінки. На професійний догляд за нігтями в салоні не завжди вистачає часу, тому вміння виконувати гігієнічний манікюр та педикюр самостійно буде дуже корисним. З цієї статті ви дізнаєтеся про правила та лайфхаки домашніх процедур, про необхідні інструменти та техніки, які можна застосовувати.

Види педикюру

Опубліковано: 06.10.2022 в 14:51

Види педикюру

Правильний догляд за нігтями на ногах та за стопами не менш важливий, ніж регулярний манікюр. Сьогодні майстри пропонують різні види педикюру в залежності від способу обробки нігтик та навколонігтьових валиків. Коригування форми нігтьової пластини, видалення кутикули та відмерлих клітин шкіри, нанесення декоративного покриття – це найважливіші кроки на шляху до красивих та доглянутих ніжок. З цієї статті ви дізнаєтеся, які бувають види педикюру і чим вони відрізняються.

Види манікюру

Опубліковано: 07.09.2022 в 15:00

Види манікюру

Доглянуті нігті – обов’язковий атрибут образу сучасної дівчини. Є різні види манікюру, здатні зробити нігтик красивим та акуратним. Але в основі кожного їх лежить гігієнічний манікюр. Його головне призначення – надати нігтьовій пластині ідеальну форму, видалити кутикулу і ороговівшу шкіру на бічних валиках.

Що таке апаратний манікюр

Опубліковано: 10.08.2022 в 14:26

Апаратний манікюр – це техніка догляду за нігтями та шкірою навколо них за допомогою спеціальних апаратів з абразивними насадками з металу або кераміки. Завдяки фрезам обробка нігтьових пластин та шкіри відбувається більш делікатно та дбайливо, а результат зберігається довше.

Болі у стопі: причини, симптоми, лікування

Опубліковано: 10.08.2022 в 14:16

Коли з’являються болі в стопі, причини відчуттів не завжди можна встановити самостійно. Дуже часто симптоми не вдається пов’язати з якимось конкретним фактором, що провокує. Не розуміючи причини болючих відчуттів, неможливо підібрати правильне лікування. А якщо просто використовувати знеболювальні гелі або мазі, вдасться лише на якийсь час прибрати симптоматику. Дія ліки закінчиться, і біль у ступні знову повернеться. Щоб лікування було ефективним і справді вирішувало проблему, потрібно правильно поставити діагноз.