Класичний манікюр

Записатись на класичний манікюр

Записатись
Video title
Головна / Класичний манікюр

01

Кваліфіковані фахівці, які постійно навчаються.

02

Усі процедури проводяться у суворому дотриманні санітарно-гігієнічних норм.

03

Індивідуальні комфортні зони для майстра та клієнта.

04

Розташування в центрі міста, зручний під'їзд, паркування.

05

Ми зацікавлені в результаті. Працюємо не на потік, а на постійних клієнтів.

06

Комфортна зона очікування (хоч чекати довго не доведеться). Працюємо без вихідних.

Записатися на прийом

З вами зв'яжеться наш адміністратор і уточнить час і дату прийому,
а також підбере спеціаліста під ваше завдання.

Наші спеціалісти

Ми в Інстаграмі

@podolog_pashina 16.4К підписників
image 1 image 2 image 3 image 4 image 5 image 6 image 7 image 8

Записатися на прийом

З вами зв'яжеться наш адміністратор та уточнить час та дату прийому, а також підбере спеціаліста під ваше завдання.

Як відбувається обробка інструментів у Подо Центрі

Обробка інструменту – це звичайна справа протягом робочого дня.

Ми дотримуємося всіх етапів обробки інструментів.

Відразу після роботи з клієнтом інструмент занурюється ультразвукову мийку. Цей етап називається дезінфекція.

Потім промивається під проточною водою і сушиться. Після повного висихання інструмент упаковується в індивідуальний Крафт пакет і поміщається в сухожарову шафу, де проходить цикл обробки при температурі 180° і часу 60 хвилин – стерилізується.

Усі поверхні в кабінеті обробляються дез розчином після кожного клієнта. Ми використовуємо одноразові простирадла, одноразові рушники, одноразові рукавички, маски шапочки.

Для нас важливе здоров’я наших клієнтів та здоров’я майстрів По Центру.  Протягом усього робочого дня працює бактерицидний рециркулятор. Таким чином все повітря що циркулює у приміщенні відразу ж проходить обробку тобто знезараження.

Всі Антисептики та дез розчини сертифіковані в Україні.

Video title

ПИТАННЯ ТА ВІДПОВІДІ

Цю техніку догляду за нігтями також називають обрізною. Майстер повністю видаляє кутикулу ножицями та щипчиками. Птеригій (плівка під кутикулою) вичищають спеціальною лопаткою. Перед процедурою шкіру рук обов'язково розм'якшують у ванночці з водою.
Він включає вкорочування довжини нігтьової пластини та коригування її форми за допомогою пилки; розм'якшення шкіри у ванночці; видалення кутикули та задирок ножицями. Процедура також може включати видалення старого декоративного покриття та виконання нейл-арту.
Використовувати можна лише власними манікюрними інструментами. Перед процедурою їх слід помити та обробити антисептиком. Руки слід вимити з милом. Видаляти кутикулу і шкіру, що омертвіла, з бічних валиків можна лише після розм'якшення у ванночці.
Вартість залежить від необхідності видаляти старе покриття та знімати нарощені нігті. На ціну також вплине вибраний нейл-арт. Манікюр зі складним малюнком або об'ємним декором коштуватиме дорожче.

Сертифікати

Класичний манікюр у Дніпрі

Класичний манікюр – це спосіб догляду за нігтями та кутикулою, який допомагає надати рукам красивого та доглянутого вигляду. Його виконують металевими інструментами: ножицями, кусачками та лопатками. За допомогою цих інструментів майстер повністю видаляє кутикулу та птеригій. Завдяки такій техніці класика і здобула свою другу назву – обрізний манікюр. У техніки є свої плюси та мінуси. Класичний обрізний манікюр у Дніпрі популярний завдяки естетичності результату, швидкому виконанню процедури та доступній вартості.

Види класичного манікюру

Перший різновид – це класичний обрізний манікюр. Базова техніка з догляду за нігтями включає корекцію форми нігтьової пластини, видалення кутикули та задирок. Після процедури декоративного покриття не наносять. Замість нього майстер використовує спеціальні зволожуючі олії для кутикули. Класика відмінно підійде жінкам, які хочуть отримати строгий, елегантний та максимально природний манікюр.

Другий тип – це класичний манікюр на короткі нігті. Він має кілька особливостей. Коригуючи форму нігтьової пластини, майстер завжди зберігає довжину вільного краю 1-2 мм. Куточки нігтя ніколи не підпилюють глибоко. Така техніка гарантує естетичність та безпеку манікюру – немає ризику вростання чи травмування нігтьової пластини. Манікюр на короткі нігті відмінно підійде шанувальницям практичної та зручної довжини.

Щоб отримати гарні та доглянуті нігті, можна записатися в наш Подо Центр Ольги Пашиної у Дніпрі на класичний манікюр із покриттям гель-лаком. Це третій різновид класичного манікюру. Після очищення кутикули та надання нігтю потрібної форми майстер обробляє нігтьову поверхню бафом і наносить гель-лак. Можна вибрати однотонне темне або світле покриття, малюнок чи об’ємний декор. 

Ціни на класичний обрізний манікюр

Ціни на класичний манікюр у Дніпрі залежатимуть від необхідності видаляти старе покриття або нарощені нігті, а також від обраного типу нейл-арту. Майстри нашого Подо Центру виконують класику за доступною вартістю. Записавшись до нас на манікюр, ви зможете вибрати будь-який модний у 2021, 2022 та 2023 році дизайн нігтів: 

У нашому центрі доступна вартість класичного обрізного манікюру у Дніпрі та висока якість послуг.

Що входить до класичного манікюру

Класичний манікюр у Дніпрі включає такі роботи: 

Записуйтесь на обрізний манікюр у Дніпрі в наш Подо Центр Ольги Пашиної та насолоджуйтесь ідеальним видом ваших нігтиків.