Болить МОЗОЛЬ?

Усунемо Вашу проблему за 30 хвилин.
Без болю.

Записатись
Video title
Головна / Мозоль

01

Кваліфіковані фахівці, які постійно навчаються.

02

Усі процедури проводяться у суворому дотриманні санітарно-гігієнічних норм.

03

Індивідуальні комфортні зони для майстра та клієнта.

04

Розташування в центрі міста, зручний під'їзд, паркування.

05

Ми зацікавлені в результаті. Працюємо не на потік, а на постійних клієнтів.

06

Комфортна зона очікування (хоч чекати довго не доведеться). Працюємо без вихідних.

Ціни на наші послуги

# Послуга Вартість
1 Обробка мозолі без педикюру від 290 до 400 грн
2 Обробка мозолі при педикюрі від 70 до 120 грн
3 Розвантажувальної пов'язки від 70 до 200 грн

Записатися на прийом

З вами зв'яжеться наш адміністратор і уточнить час і дату прийому,
а також підбере спеціаліста під ваше завдання.

Наші спеціалісти

Ми в Інстаграмі

@podolog_pashina 7К підписників
image 1 image 2 image 3 image 4 image 5 image 6 image 7 image 8

Записатися на прийом

З вами зв'яжеться наш адміністратор та уточнить час та дату прийому, а також підбере спеціаліста під ваше завдання.

Як відбувається обробка інструментів у Подо Центрі

Обробка інструменту – це звичайна справа протягом робочого дня.

Ми дотримуємося всіх етапів обробки інструментів.

Відразу після роботи з клієнтом інструмент занурюється ультразвукову мийку. Цей етап називається дезінфекція.

Потім промивається під проточною водою і сушиться. Після повного висихання інструмент упаковується в індивідуальний Крафт пакет і поміщається в сухожарову шафу, де проходить цикл обробки при температурі 180° і часу 60 хвилин – стерилізується.

Усі поверхні в кабінеті обробляються дез розчином після кожного клієнта. Ми використовуємо одноразові простирадла, одноразові рушники, одноразові рукавички, маски шапочки.

Для нас важливе здоров’я наших клієнтів та здоров’я майстрів По Центру.  Протягом усього робочого дня працює бактерицидний рециркулятор. Таким чином все повітря що циркулює у приміщенні відразу ж проходить обробку тобто знезараження.

Всі Антисептики та дез розчини сертифіковані в Україні.

Video title

Наші роботи

Сертифікати

Мозолі на ногах – основні види

Мозолі на ногах знайомі багатьом. Їхня поява супроводжується больовими відчуттями, дискомфортом та візуальними змінами Ваших ніжок. Загалом, з якого боку не глянь – приємного мало. Щоб остаточно і безповоротно позбутися таких проблем, пропонуємо Вам ознайомитись з типами мозолів, причинами їх появи і легкими способами рятування від них. Почнемо з їхніх різновидів.

У цій галузі є кілька поширених місць для появи мозолів. Найчастіше, це п’яти або різні місця в районі пальців – збоку або між ними. Саме місце утворення мозолі та підказує про причину її появи. Наприклад, нові і шалено красиві туфлі можуть “нагородити” свою господиню сухими мозолями на бічних сторони пальців або п’яти. Ігнорування цього факту може спричинити поява пухирів. З ними треба бути ще акуратніше – мокрий мозоль, що лопнула. завдає дискомфорту та ризику зараження.

Стержневий мозоль

Стержневий мозоль – ще один з різновидів пошкодження ділянок стопи. Візуально виглядає не дуже естетично – білувата або сірувата ділянка з огрубілою шкірою. Сам стрижень виглядає як поглиблення у центральній частині мозолі. Дотик або зовнішній вплив викликає хворобливі відчуття.

До всього вищезгаданого ще можна виявити мозолі від твердих задників нового взуття чи інших наслідків негативного впливу навколишніх факторів на Ваші стопи. Незалежно від того, з якою з мозолів Вам довелося зіткнутися – зволікати не можна. Це необхідно для рятування візуальних дефектів та болючих відчуттів. Як не крути – процес ходьби з мозолями нікому не принесе задоволення. Якщо на початкових стадіях появи цієї проблеми можна самостійно розв’язувати питання, то ігнорування або затягування лікування може посилити ситуацію.

Як вилікувати мозоль – популярні методи

Первинні симптоми появи мозолів можна визначити відразу:

На початкових стадіях вихід із ситуації шалено простий – своєчасний і регулярний педикюр у професійного майстра. Дана процедура позбавить Вас від огрубілих ділянок шкіри на стопах, мозолів і буде підтримувати ніжки у відмінному стані.

Так само можна спробувати лікування мозолів у домашніх умовах. Для цього передбачені медичні препарати відповідної дії у вигляді мазей чи лейкопластирів. Пам’ятайте, помилка у виборі препаратів може не позбавити проблеми, а погіршити ситуацію!

З народних методів мають попит такі способи:

Ці способи є актуальними для легких форм. У разі появи мозолі зі стрижнем ніякого самолікування бути не може – тільки Подолог чи дерматолог!

Як позбутися мозолів на стопі?

При цивілізованому підході до проблеми вихід один – відвідування Подоцентру. Комплексний підхід до лікування дозволить швидко та безболісно позбутися проблеми і крокувати з впевненістю та комфортом. В процесі лікування використовується спеціальна апаратура, підбираються ефективні препарати та складаються подальші рекомендації, щоб уникнути повторної появи цієї проблеми.

Здорові ноги – впевнений рух вперед!