Болить МОЗОЛЬ?

Усунемо Вашу проблему за 30 хвилин.
Без болю.

Записатись
Video title
Головна / Мозоль

01

Кваліфіковані фахівці, які постійно навчаються.

02

Усі процедури проводяться у суворому дотриманні санітарно-гігієнічних норм.

03

Індивідуальні комфортні зони для майстра та клієнта.

04

Розташування в центрі міста, зручний під'їзд, паркування.

05

Ми зацікавлені в результаті. Працюємо не на потік, а на постійних клієнтів.

06

Комфортна зона очікування (хоч чекати довго не доведеться). Працюємо без вихідних.

Записатися на прийом

З вами зв'яжеться наш адміністратор і уточнить час і дату прийому,
а також підбере спеціаліста під ваше завдання.

Наші спеціалісти

Ми в Інстаграмі

@podolog_pashina 16.4К підписників
image 1 image 2 image 3 image 4 image 5 image 6 image 7 image 8

Записатися на прийом

З вами зв'яжеться наш адміністратор та уточнить час та дату прийому, а також підбере спеціаліста під ваше завдання.

Як відбувається обробка інструментів у Подо Центрі

Обробка інструменту – це звичайна справа протягом робочого дня.

Ми дотримуємося всіх етапів обробки інструментів.

Відразу після роботи з клієнтом інструмент занурюється ультразвукову мийку. Цей етап називається дезінфекція.

Потім промивається під проточною водою і сушиться. Після повного висихання інструмент упаковується в індивідуальний Крафт пакет і поміщається в сухожарову шафу, де проходить цикл обробки при температурі 180° і часу 60 хвилин – стерилізується.

Усі поверхні в кабінеті обробляються дез розчином після кожного клієнта. Ми використовуємо одноразові простирадла, одноразові рушники, одноразові рукавички, маски шапочки.

Для нас важливе здоров’я наших клієнтів та здоров’я майстрів По Центру.  Протягом усього робочого дня працює бактерицидний рециркулятор. Таким чином все повітря що циркулює у приміщенні відразу ж проходить обробку тобто знезараження.

Всі Антисептики та дез розчини сертифіковані в Україні.

Video title

ПИТАННЯ ТА ВІДПОВІДІ

Перший симптом сухої мозолі - це поява шорсткої плями на шкірі. Поступово пляма починає товщати, а шкіра в цій галузі стає грубішою. Утворення мокрої мозолі починається з формування бульбашки з прозорою чи кров'янистою рідиною. Дотики до бульбашки викликають біль.
Мозоль – це захисна реакція шкіри на постійне тертя чи тиск. На ногах мозолі з'являються через носіння тісного взуття, довгих піших прогулянок, регулярного бігу на тривалі дистанції. Мозолі на руках також утворюватимуться через тривале тертя. Його джерело може бути різним: гирі чи штанга, робочий інструмент. Наприклад, у швачок, токарів і столярів на пальцях з'являються мозолі через постійне користування професійним обладнанням.
Стрижневий мозоль складається з видимої частини і стрижня, який йде глибоко всередину шкіри. Видима частина зазвичай опукла, з невеликим заглибленням у центрі. Її відтінок сірий або сіро-жовтий. На дотик мозоль щільна і трохи шорстка.
Якщо невеликий стрижень, його можна видалити при процедурі апаратного педикюру за допомогою спеціальної насадки (фрези). У деяких випадках мозоль обробляють розм'якшувальними кератолітіками, а після цього лікар видаляє її спеціальними інструментами. Глибокі стрижні видаляють лазером або методом кріодеструкції.

Наші роботи

Сертифікати

Стрижнева мозоль: видалення та лікування

Стрижнева мозоль – це дуже щільна ділянка проростає всередину стрижнем. Формуються сухі мозолі через постійний тиск або механічне тертя на одній і тій же області шкіри. Найчастіше утворюються мозолі на ногах: на стопі, на п’яті чи пальцях. Рідше вони можуть з’являтися на руках. Ороговіла ділянка не розсмоктується сама по собі. Позбутися його допоможе тільки лікування стрижневої мозолі.

Симптоми прояву стрижневого мозоля

На перших стадіях стрижнева мозоль на стопі або між пальцями проявляється лише сильним свербінням та легким поколюванням. Поступово мозоль на ногах перетворюється на опуклий наріст із заглибленням по центру. На цій стадії освіта починає проростати вглиб. Видима верхня частина наросту стає сіро-жовтою.

Вже сформована стрижнева мозоль на пальці ноги або на стопі проявляється такими симптомами:

Стрижневий мозоль між пальцями ніг зберігає на своїй поверхні шкірний малюнок, на відміну від бородавок.

Причини появи стрижневої мозолі

Утворюються нарости через постійний тиск або тертя. Як захисна реакція роговий шар потовщується і утворюється мозоль. Якщо механічна дія продовжується, на мозолі формується конусоподібний корінь – стрижень. Він поступово розростається углиб шкіри. Без лікування стрижневий мозоль може проростати до кістки.

Основні причини розвитку сухого стрижневого мозоля:

Якою б не була причина утворення наросту, лікування стрижневої мозолі на ступні чи руках слід проводити якомога раніше. Якщо не розпочати лікування вчасно, можуть розвинутись ускладнення. Найчастіше це інфікування мозолі. Якщо у вас з’явилися ознаки сухого мозоля, записуйтесь в наш Подо Центр Ольги Пашиної в Дніпрі.

Видалення мозолі у Дніпі

Стрижнева мозоль – це дуже неприємне захворювання, з яким не вийде впоратися самостійно. Будь-яке самолікування призведе лише до пошкодження наросту та підвищить ризик його інфікування.

Щоб ефективно та безпечно прибрати наріст на ногах чи на руках, звертайтесь до Подо Центру Ольги Пашиної у Дніпрі. Для лікування стрижневих мозолів ми використовуємо сучасні перевірені методи.

Видалення стрижневої мозолі у Дніпрі у нашому центрі проходить у кілька етапів:

Прибрати мозолі на ногах у нашому центрі у Дніпрі можна декількома способами – хірургічним шляхом або за допомогою препаратів.

Види видалення стрижневої мозолі

Видалити мозолі на ногах можна такими способами:

  1. Апаратний педикюр. Якщо стрижень наросту невеликий, його можна видалити за допомогою спеціального апарату фрезера.
  2. Лазерне лікування. Подолог локально впливає на ороговілий ділянку лазером, внаслідок чого мозоль повністю випалюється. Видалення мозолі лазером у нашому центрі у Дніпрі – безпечне та безболісне. Лазер дає можливість прибрати мозоль навіть у нетипових місцях, наприклад, на мізинці, між пальцями або на долоні.
  3. Кріодеструкція. Це спосіб видалення мозолів рідким азотом.
  4. Кератолітики. На поверхню мозолі наноситься спеціальний кератолітичний препарат, який розм’якшує шкіру, що орогів. Після розм’якшення подолог видаляє мозоль разом із стрижнем за допомогою спеціальних інструментів.

Підлоги нашого центру проводять видалення мозолів у Дніпрі різними способами. Після огляду фахівець вибере метод, який вам оптимально підійде.

Профілактика мозолів

Вросла мозоль розвивається поступово через постійний тиск на певну область стопи. У більшості випадків появі мозолі можна запобігти, якщо усунути провокуючий фактор. Для цього потрібно:

Якщо ви помітили мозоль, що з’являється на нозі, відразу звертайтеся до фахівця. На перших стадіях видаляти мозолі набагато простіше.

Лікування стрижневої мозолі у Дніпрі

На ранніх стадіях можливе консервативне лікування стрижневої мозолі у Дніпрі. Для цього на уражену область накладають спеціальні пластирі із сечовиною або саліциловою кислотою. У такий спосіб стрижнева мозоль видаляється за кілька сеансів.

Щоб лікування мозолі у місті Дніпро було ефективним та безпечним, звертайтесь до Подо Центру Ольги Пашиної. Наші спеціалісти швидко та недорого видалять наріст будь-якого розміру.