Апаратний манікюр

Записатись на апаратний манікюр

Записатись
Video title
Головна / Апаратний манікюр

01

Кваліфіковані фахівці, які постійно навчаються.

02

Усі процедури проводяться у суворому дотриманні санітарно-гігієнічних норм.

03

Індивідуальні комфортні зони для майстра та клієнта.

04

Розташування в центрі міста, зручний під'їзд, паркування.

05

Ми зацікавлені в результаті. Працюємо не на потік, а на постійних клієнтів.

06

Комфортна зона очікування (хоч чекати довго не доведеться). Працюємо без вихідних.

Записатися на прийом

З вами зв'яжеться наш адміністратор і уточнить час і дату прийому,
а також підбере спеціаліста під ваше завдання.

Наші спеціалісти

Ми в Інстаграмі

@podolog_pashina 16.4К підписників
image 1 image 2 image 3 image 4 image 5 image 6 image 7 image 8

Записатися на прийом

З вами зв'яжеться наш адміністратор та уточнить час та дату прийому, а також підбере спеціаліста під ваше завдання.

Як відбувається обробка інструментів у Подо Центрі

Обробка інструменту – це звичайна справа протягом робочого дня.

Ми дотримуємося всіх етапів обробки інструментів.

Відразу після роботи з клієнтом інструмент занурюється ультразвукову мийку. Цей етап називається дезінфекція.

Потім промивається під проточною водою і сушиться. Після повного висихання інструмент упаковується в індивідуальний Крафт пакет і поміщається в сухожарову шафу, де проходить цикл обробки при температурі 180° і часу 60 хвилин – стерилізується.

Усі поверхні в кабінеті обробляються дез розчином після кожного клієнта. Ми використовуємо одноразові простирадла, одноразові рушники, одноразові рукавички, маски шапочки.

Для нас важливе здоров’я наших клієнтів та здоров’я майстрів По Центру.  Протягом усього робочого дня працює бактерицидний рециркулятор. Таким чином все повітря що циркулює у приміщенні відразу ж проходить обробку тобто знезараження.

Всі Антисептики та дез розчини сертифіковані в Україні.

Video title

ПИТАННЯ ТА ВІДПОВІДІ

Це техніка догляду за нігтями за допомогою спеціальної манікюрної фрези – апарата з насадками, що обертаються. Фрезою майстер коригує форму нігтя, видаляє кутикулу і шкіру, що омертвіла, з бічних валиків. На відміну від обрізного манікюру, перед процедурою не потрібно розм'якшувати шкіру.
Спочатку фрезою знімають декоративне покриття та коригують форму нігтьової пластини. Після цього розкривають кишеню під кутикулою, видаляють птеригій (плівку, прилеглу до пластини) і вичищають бічні пазухи. На останньому етапі видаляють саму кутикулу.

Сертифікати

Апаратний манікюр у Дніпрі

Апаратний манікюр у Дніпрі – це популярна послуга з догляду за нігтями, яка проводиться за допомогою манікюрного фрезера. Апарат має кілька різних насадок, здатних замінити ножиці, пилку, манікюрні кусачки та лопатку. Апаратний манікюр чудово підходить і жінкам, і чоловікам. Усі маніпуляції з видалення декоративного покриття, корекції форми нігтьової пластини та видалення кутикули майстер проводить фрезером. Апаратний манікюр у Дніпрі користується популярністю завдяки естетичності результату та швидкому виконанню процедури. 

Переваги апаратного манікюру

Переваги апаратного манікюру пов’язані з особливостями обробки нігтьової пластини та шкіри. Фрезер впливає на нігті та кутикулу набагато дбайливіше і делікатніше, ніж металеві інструменти. Він не ушкоджує ніготь і не провокує його розшарування. 

У порівнянні з європейським манікюром апаратний забезпечує естетичніший результат. Він дає можливість повністю видалити кутикулу і ороговілу шкіру з бічних валиків, тому ніготь виглядає набагато акуратніше. 

Вибираючи апаратний манікюр у Дніпрі, ви отримаєте кілька переваг: 

Якщо ви хочете, щоб нігті виглядали красиво, а догляд за ними займав мінімум часу, записуйтесь на апаратний манікюр у Дніпрі до нашого Подо Центру Ольги Пашиної. 

Ціни на апаратний манікюр у Дніпрі

Ціна на апаратний манікюр у Дніпрі нижче, ніж на інші манікюрні техніки. Вартість залежить від необхідності знімати нарощені нігті та гель-лак, а також від типу фінішного покриття – це може бути лікувальний лак, що зміцнює або декоративний. На вартість манікюру у нашому Подо Центрі у Дніпрі також впливає обраний дизайн нігтів. 

Майстри Под Центру Ольги Пашиної виконують нейл-арт будь-якої складності:

Звертаючись до нашого салону, ви будете впевнені, що майстер проведе процедуру правильно – такий догляд буде абсолютно безболісним і порадує вас чудовим результатом.

Записуйтесь на манікюр до нашого салону онлайн або по телефону. Ми пропонуємо високу якість послуг та доступну вартість апаратного манікюру у Дніпрі.