Чоловічий педикюр

Ціна від 610-760 грн
Час від 45 хвилин
Всі види: апаратний, медичний, подологічний.

Записатись
Головна / Чоловічий педикюр

Чоловічий педикюр у Дніпрі

Незручне взуття та синтетичні шкарпетки провокують утворення натоптишів, тріщин та інших подологічних проблем. Враховуючи це, чоловічий педикюр у Дніпрі вже давно не розглядають як виключно гігієнічну процедуру. Регулярне відвідування подолога дозволяє подбати про здоров’я шкіри, нігтів і запобігти розвитку подологічних захворювань. Для профілактики відмінно підходить частковий чоловічий педикюр, який передбачає роботу з найбільш складними зонами (пальці або п’яти). За наявності подологічних проблем, часткової обробки стопи буде недостатньо і краще віддати перевагу комплексному подологічному педикюру.

Види педикюру

Подологічний

Подологічний

Це комплексний догляд за стопою. У процесі професійної обробки стопи майстер підбирає засоби для домашнього догляду за стопою, оглядає нігті, стопу і шкіру і дає свої рекомендації: як вчинити в певній ситуації.

Записатись
Педикюр діабет стопи

Педикюр діабет стопи

Це процедура, яка потрібна діабетикам. Особливість педикюру для діабет стопи ще полягає в тому, що цей вид відпрацювання максимально бережний і акуратний, без використання різальних інструментів.

Записатись
Подологічний чоловічий

Подологічний чоловічий

Це також комплекс послуг, але виключно для чоловічої статі. Адже зробити педикюр, це зовсім не означає нафарбувати нігті. Це насамперед гігієна стопи та профілактика грибкових захворювань.

Записатись

01

Кваліфіковані фахівці, які постійно навчаються.

02

Усі процедури проводяться у суворому дотриманні санітарно-гігієнічних норм.

03

Індивідуальні комфортні зони для майстра та клієнта.

04

Розташування в центрі міста, зручний під'їзд, паркування.

05

Ми зацікавлені в результаті. Працюємо не на потік, а на постійних клієнтів.

06

Комфортна зона очікування (хоч чекати довго не доведеться). Працюємо без вихідних.

Ціни на наші послуги

# Послуга Вартість
1 Подологічний жіночий педикюр 570-740 грн
2 Подологічний чоловічий педикюр 610-760 грн
3 Подологічний жіночий педикюр частково (Тільки пальці / тільки п'ятки) від 340 грн
4 Подологічний чоловічий педикюр частково (Тільки пальці / тільки п'ятки) від 345 грн

Наші спеціалісти

Ми в Інстаграмі

@podolog_pashina 16.4К підписників
image 1 image 2 image 3 image 4 image 5 image 6 image 7 image 8

Записатися на прийом

З вами зв'яжеться наш адміністратор та уточнить час та дату прийому, а також підбере спеціаліста під ваше завдання.

Як відбувається обробка інструментів у Подо Центрі

Обробка інструменту – це звичайна справа протягом робочого дня.

Ми дотримуємося всіх етапів обробки інструментів.

Відразу після роботи з клієнтом інструмент занурюється ультразвукову мийку. Цей етап називається дезінфекція.

Потім промивається під проточною водою і сушиться. Після повного висихання інструмент упаковується в індивідуальний Крафт пакет і поміщається в сухожарову шафу, де проходить цикл обробки при температурі 180° і часу 60 хвилин – стерилізується.

Усі поверхні в кабінеті обробляються дез розчином після кожного клієнта. Ми використовуємо одноразові простирадла, одноразові рушники, одноразові рукавички, маски шапочки.

Для нас важливе здоров’я наших клієнтів та здоров’я майстрів По Центру.  Протягом усього робочого дня працює бактерицидний рециркулятор. Таким чином все повітря що циркулює у приміщенні відразу ж проходить обробку тобто знезараження.

Всі Антисептики та дез розчини сертифіковані в Україні.

Video title

ПИТАННЯ ТА ВІДПОВІДІ

Вартість чоловічого педикюру залежить від наявності подологічних проблем та обсягу роботи. Частковий педикюр – це обробка однієї зони (п'ятки чи пальці) вартістю від 290 грн. Комплексний подологічний чоловічий педикюр від 520-660 грн. Процедура складається з комплексної роботи зі стопою, пальчиками та нігтиками. За наявності захворювань, подбаємо про планування лікування та надамо рекомендації щодо домашнього догляду.
Після використання всі інструменти дезінфікуються в ультразвуковій мийці. Наступний етап: миття під проточною водою та сушіння. Заключний етап - упаковка в крафтовий пакет та обробка в сухожаровій шафі. Крім інструментів, ретельному очищенню підлягають всі поверхні в Подо Центрі. Всі витратні матеріали виключно одноразового використання (простирадла, рушники, шапочки тощо)
Педикюр буває двох видів: класичний та апаратний. Визначиться з вибором допоможе майстер педикюру, після вивчення вашої шкіри, стану нігтів та наявності шкірних захворювань (натоптиші, грибок, мозоль, тріщини на п'ятах тощо). Наявність подологічних захворювань або їх відсутність, дозволяє також визначитися достатньо часткового педикюру або необхідний комплексний догляд.

Наші роботи

Сертифікати

Переваги чоловічого педикюру

Основна перевага чоловічого педикюру – гігієна стопи та профілактика грибкових захворювань. Завдяки комплексу гігієнічних процедур та правильно підібраним косметичним засобам, вдається значно легше зберегти здоров’я та красу шкіри ніг.

Який результат від чоловічого педикюру можна отримати:

Професійний чоловічий обрізний педикюр – єдина можливість позбутися проблеми. Дуже важливо своєчасно виявити захворювання нігтя, оскільки консервативне лікування ефективне лише на початкових етапах захворювання.

Чоловічий педикюр: види

Після вивчення стоп, подолог підбере найбільш підходящий вид чоловічого педикюру:

  1. Частковий – передбачає роботу з однією зоною ніг. Це може бути гігієнічна профілактика п’ят чи нігтів. Такий догляд найбільше підходить для профілактики та регулярних відвідувань. За наявності захворювань стопи та деформації нігтів, подолог може порекомендувати процедуру комплексного чоловічого педикюру.
  2. Подологічний – включає в процедуру обробку стопи та пальчиків, роботу з нігтями, діагностику захворювань, рекомендації щодо подальшого лікування та домашнього догляду.

Визначившись із видом процедури, майстер запропонує обрати: чоловічий апаратний педикюр або класичний. Апаратний педикюр проводиться за допомогою фрези. Класичний з використанням ножиць, кусачок та лопаток.

Етапи виконання: особливості

Етапи виконання педикюру безпосередньо залежить від обраного типу: класичний чи апаратний. Класичний чоловічий педикюр виконується так:

При апаратному педикюрі шкіра ніг розм’якшується за допомогою спеціального засобу. Всі інші етапи ідентичні з класичним педикюром. Тільки є одна значна відмінність. Усі маніпуляції виконуються спеціальним фрезерним апаратом. На ньому в залежності від ділянки шкіри та ступеня її огрубіння, підбирається оптимальний тип фрези (алмазна, керамічна, кремнієво-ліпідна)

Запишіться на чоловічий педикюр у Дніпрі

Записатися на чоловічий педикюр та отримати професійну консультацію подолога у Дніпрі, ви можете звернувшись до Подо Центру Ольги Пашиної. Клініка знаходиться за адресою: м.Дніпро, пр. Гагаріна, 27. Записатися на консультацію можна за телефоном або заповнивши форму онлайн-запису. Для того, щоб ви могли отримати професійну допомогу подолога з будь-якої точки України, у нас можлива “Онлайн-консультація”.