Протезування нігтів

Записатись на протезування нігтів

Записатись
Головна / Протезування нігтів

01

Кваліфіковані фахівці, які постійно навчаються.

02

Усі процедури проводяться у суворому дотриманні санітарно-гігієнічних норм.

03

Індивідуальні комфортні зони для майстра та клієнта.

04

Розташування в центрі міста, зручний під'їзд, паркування.

05

Ми зацікавлені в результаті. Працюємо не на потік, а на постійних клієнтів.

06

Комфортна зона очікування (хоч чекати довго не доведеться). Працюємо без вихідних.

Наші спеціалісти

Ми в Інстаграмі

@podolog_pashina 16.4К підписників
image 1 image 2 image 3 image 4 image 5 image 6 image 7 image 8

Записатися на прийом

З вами зв'яжеться наш адміністратор та уточнить час та дату прийому, а також підбере спеціаліста під ваше завдання.

Як відбувається обробка інструментів у Подо Центрі

Обробка інструменту – це звичайна справа протягом робочого дня.

Ми дотримуємося всіх етапів обробки інструментів.

Відразу після роботи з клієнтом інструмент занурюється ультразвукову мийку. Цей етап називається дезінфекція.

Потім промивається під проточною водою і сушиться. Після повного висихання інструмент упаковується в індивідуальний Крафт пакет і поміщається в сухожарову шафу, де проходить цикл обробки при температурі 180° і часу 60 хвилин – стерилізується.

Усі поверхні в кабінеті обробляються дез розчином після кожного клієнта. Ми використовуємо одноразові простирадла, одноразові рушники, одноразові рукавички, маски шапочки.

Для нас важливе здоров’я наших клієнтів та здоров’я майстрів По Центру.  Протягом усього робочого дня працює бактерицидний рециркулятор. Таким чином все повітря що циркулює у приміщенні відразу ж проходить обробку тобто знезараження.

Всі Антисептики та дез розчини сертифіковані в Україні.

Video title

ПИТАННЯ ТА ВІДПОВІДІ

Це спосіб відновлення пошкодженого нігтя за допомогою спеціального гелю. Його наносять на нігтьову пластину, розподіляють інструментами, щоб імітувати форму здорового нігтя, а потім сушать в УФ-лампі. Відновлена ​​нігтьова пластина виходить твердою та міцною.
Вартість залежить від ступеня ураження нігтьової пластини і від обраного для корекції матеріалу. Виконувати протезування можна за допомогою гелів та акрилатів різного типу. Якщо вражений не один, а кілька нігтів, ціна послуги буде вищою.

Сертифікати

Протезування нігтів у Дніпрі

Протезування нігтів у Дніпрі проводиться для відновлення форми та розміру нігтьової пластини. Під час процедури майстер формує відсутню частину нігтя за допомогою спеціальних пластичних матеріалів. Для протезування нігтя в нашому Подо Центрі Ольги Пашиної у Дніпрі застосовують гелі та акрилати. Сформований їх протез нігтя натурально виглядає і мало відрізняється від здорової частини нігтьової пластини.

Процес протезування нігтя на руках і ногах

Протезування нігтів виконують при втраті частини нігтьової пластини через травму, грибкову поразку або інше захворювання. Основне завдання цієї процедури – замаскувати дефект.

Протезування нігтів на руках у нашому Подо Центрі у Дніпрі проводять досвідчені підлоги. Процедура проходить у кілька етапів: 

  1. Видалення пошкодженої частини нігтьової пластини.
  2. Шліфування та антисептична обробка.
  3. Нанесення гелю чи акрилату. Більшість матеріалів не вимагають змішування та наносяться прямо з тюбика.
  4. Після вирівнювання матеріалу інструментами пластину сушать в УФ-лампі.
  5. Завершальний етап – корекція форми та нанесення захисного покриття.

Майстри нашого Центру у Дніпрі проводять протезування нігтів на руках за схожою технологією, що включає: 

На відновлений ніготь можна наносити декоративні лаки. 

Протезування при оніхолізисі, грибку та врослому нігті

Протезування нігтів при оніхолізисі допомагає відновити нігтьову пластину після відшарування. Перед процедурою частину, що відшаровується, повністю видаляють. Майстер виконує видалення спеціальним апаратом. Протезування не вилікує оніхолізис, але допоможе замаскувати дефект. 

Протезування нігтів при грибку дає можливість відновити нігтьову пластину, яка була зруйнована хворобою або видалена у процесі лікування. Протезувати ніготь можна лише після завершення курсу лікування грибкової інфекції. 

Протезування врослого нігтя не тільки допомагає вирішити естетичну проблему, але й сприяє зростанню міцної та здорової нігтьової пластини. Протезування можна виконувати лише в тому випадку, якщо подолог видалив частину нігтя. За повної відсутності нігтьової пластини відновити її не вдасться.

Ціни на протезування нігтів у Дніпрі

Ціна на протезування нігтів у Дніпрі залежить від ступеня їх пошкодження та від матеріалу, що використовується для відновлення. У нашому Подо Центрі Ольги Пашиної у Дніпрі ви зможете записатися на протезування будь-якої складності. 

Ми пропонуємо доступні ціни на протезування нігтів у подолога та повний комплекс послуг з діагностики та лікування захворювань, які призводять до руйнування нігтьової пластини. Точну вартість послуг вказано в нашому прайсі.