Помітили порожнечу під нігтями?

Усунення вашої проблеми без болю та медикаментів

Записатись
Video title
Головна / Порожнечі під нігтями

Пустоти під нігтями – що це і звідки?

Незважаючи на незвичну назву – оніхолізис – ця проблема знайома багатьом. Відкинемо медичні терміни та розберемо проблему більш “людською” мовою. Це процес відшарування нігтьової пластини від м’яких тканин. Тобто – Ваш ніготь поступово відходить і м’який шар шкіри залишається відкритим для всіх бажаючих – віруси, інфекції, запалення. Насправді, нічого серйозного і тим більше смертельного в цьому немає, якщо вчасно вжити заходів. Для цього потрібно знати причину появи цієї недуги і фахівця, який зможе допомогти позбутися її.

01

Кваліфіковані фахівці, які постійно навчаються.

02

Усі процедури проводяться у суворому дотриманні санітарно-гігієнічних норм.

03

Індивідуальні комфортні зони для майстра та клієнта.

04

Розташування в центрі міста, зручний під'їзд, паркування.

05

Ми зацікавлені в результаті. Працюємо не на потік, а на постійних клієнтів.

06

Комфортна зона очікування (хоч чекати довго не доведеться). Працюємо без вихідних.

Записатися на прийом

З вами зв'яжеться наш адміністратор і уточнить час і дату прийому,
а також підбере спеціаліста під ваше завдання.

Наші спеціалісти

Ми в Інстаграмі

@podolog_pashina 16.4К підписників
image 1 image 2 image 3 image 4 image 5 image 6 image 7 image 8

Записатися на прийом

З вами зв'яжеться наш адміністратор та уточнить час та дату прийому, а також підбере спеціаліста під ваше завдання.

Як відбувається обробка інструментів у Подо Центрі

Обробка інструменту – це звичайна справа протягом робочого дня.

Ми дотримуємося всіх етапів обробки інструментів.

Відразу після роботи з клієнтом інструмент занурюється ультразвукову мийку. Цей етап називається дезінфекція.

Потім промивається під проточною водою і сушиться. Після повного висихання інструмент упаковується в індивідуальний Крафт пакет і поміщається в сухожарову шафу, де проходить цикл обробки при температурі 180° і часу 60 хвилин – стерилізується.

Усі поверхні в кабінеті обробляються дез розчином після кожного клієнта. Ми використовуємо одноразові простирадла, одноразові рушники, одноразові рукавички, маски шапочки.

Для нас важливе здоров’я наших клієнтів та здоров’я майстрів По Центру.  Протягом усього робочого дня працює бактерицидний рециркулятор. Таким чином все повітря що циркулює у приміщенні відразу ж проходить обробку тобто знезараження.

Всі Антисептики та дез розчини сертифіковані в Україні.

Video title

ПИТАННЯ ТА ВІДПОВІДІ

Пустоти під нігтями (оніхолізис) з'являються через відшарування нігтьової пластини від її ложа. Це може відбуватися через сильний удар, застосування неякісних декоративних покриттів, грибкової або бактеріальної інфекції. Рідше причинами стають системні захворювання: авітаміноз, анемія, дерматози та хвороби, що супроводжуються порушенням обміну речовин.
Прибрати порожнечу не вийде - потрібно чекати, поки ця частина нігтя відросте. На цей період можна лише замаскувати дефект за допомогою протезування нігтя. Щоб порожнечі не з'являлися під іншими нігтями, слід вилікувати основне захворювання, яке викликало оніхолізис. Якщо порожнеча з'явилася через грибка, слід лікувати інфекцію протигрибковими препаратами або лазером.При системному захворюванні потрібно звернутися до свого лікаря.
Вартість залежить від способу лікування. Наприклад, під час лікування грибкової інфекції на ціну вплинуть обрані препарати. Вартість кремів, мазей та лікувальних лаків може бути різною. При терапії лазером ціна залежатиме від кількості сеансів.

Наші роботи

Сертифікати

Причини появи порожнин під нігтями

Почнемо свій міні-огляд з навколишніх факторів. Точніше, ситуацій, після яких Ваші нігті можуть почати “прощатися” з господаркою. Йдеться про травми, від яких ніхто не застрахував. Багато хто пам’ятає збиті пальці на ногах у дитинстві, але мало хто пам’ятає, що відбувалося далі. При інтенсивному ударі ділянка в районі нігтя змінювала свій колір, а в деяких випадках починала відшаровуватися. Руки так само схильні до ризику. Багато хто з Вас у процесі щоденних справ невдало чіпляв руку або палець. У таких випадках також можна невдало зачепити ніготь і спровокувати процес відшарування. У далекому минулому наші мами чекали, поки старий ніготь сам відпадає і слідом виросте наступний. У наш час це не найкраща ідея. Порожнеча на нігтях від удару забирається на прийомі у фахівця. У процесі обробляється уражена ділянка, знімається пошкоджений ніготь та оголошуються подальші рекомендації щодо догляду за м’якими тканинами. Якщо порожнечі невеликих розмірів – зняття нігтя можна уникнути.

Фізичний вплив – не єдина причина появи порожнечі під нігтями. Є ще кілька поширених факторів, які провокують зміну нігтьової пластини та її подальше відшарування. Один з дуже актуальних у наші дні – наслідок неякісного манікюру. Порожнечі під нігтями на руках після гель-лаку можуть зіпсувати як зовнішній вигляд Ваших ручок, так і їхнє здоров’я. А причиною цього є вплив хімічних складових, використання неякісних матеріалів, брак досвіду у майстра. Теж саме стосується процедури нарощування нігтів. Аматорський підхід до справи та безвідповідальний вибір витратних матеріалів може спричинити за собою появу порожнин під нігтями після нарощування. За великим рахунком, процедури манікюру чи педикюру – це безпосередній контакт із Вашим тілом різних інструментів та матеріалів. Якщо не хочете отримати як бонусу будь-яку інфекцію або іншу проблему зі здоров’ям – вибирайте Професійні салони.

Так само, спровокувати появу порожнин під нігтьової пластиною може наявність грибкової інфекції в організм. Ця ситуація вимагає не тільки фізичного впливу на уражену ділянку, а й застосування медикаментів.

Як лікувати порожнечі під нігтями?

Давайте розумно поглянемо на ситуацію. Поява порожнин під нігтями на руках чи ногах – перші сигнали організму про наявність проблеми. Ігнорування цього питання не вирішить ситуацію, а посилить її. Категорично не рекомендується вдаватися до самолікування за допомогою гугла чи народних методів.

Зверніться до фахівця. Такими проблемами займається Подолог. У його компетенцію входить як рішення візуальних дефектів, а й професійний підхід до їх вирішення. Відвідування процедур супроводжується підбором препаратів та визначенням подальших рекомендацій для уникнення повторної появи тієї чи іншої проблеми. Сучасний кабінет, професійний фахівець та швидке вирішення проблеми, лікування мозолі – все це доступно кожному клієнту Подо центру Пашиної.