Манікюр – 240 грн. Манікюр + Гель Лак від 450 грн
Японський - 480 грн

Гарні нігті – це, насамперед, здорові нігті. Наші фахівці наголошують на професійному догляді за шкірою рук і нігтьовою пластиною.

Записатись
Video title
Головна / Манікюр

01

Кваліфіковані майстри. Величезна палітра гель-лаків, які не відшаровуються.

02

Усі процедури проводяться у суворому дотриманні санітарно-гігієнічних норм.

03

Використання зволожуючих засобів із спеціальних ліній косметики для рук та нігтів.

04

Розташування в центрі міста, зручний під'їзд, паркування.

05

Ми зацікавлені в результаті. Тривалий ефект - від кількох тижнів до місяця.

06

Індивідуальні комфортні зони для майстра та клієнта. Працюємо без вихідних.

Ціни на наші послуги

# Послуга Вартість
1 Манікюр гігієнічний від 260 до 320 грн
2 Манікюр + гель лак 500 грн
3 Манікюр + зачистка нігтів від 360 до 400 грн
4 Манікюр + лак 400 грн
5 Манікюр + гельлак френч 630 грн
6 Манікюр + вирівнювання + однотон 580 грн
7 Манікюр комплекс 600 грн
8 Покриття лак 120 грн
9 Лікувальне покриття 150 грн
10 Японський манікюр 260 грн
11 Зачистка нігтя на руці 85 грн
12 Зняття покриття гель лак від 60 до 70 грн
13 Зняття нарощених нігтів 130 грн

Записатися на прийом

З вами зв'яжеться наш адміністратор і уточнить час і дату прийому,
а також підбере спеціаліста під ваше завдання.

Наші спеціалісти

Ми в Інстаграмі

@podolog_pashina 16.4К підписників
image 1 image 2 image 3 image 4 image 5 image 6 image 7 image 8

Записатися на прийом

З вами зв'яжеться наш адміністратор та уточнить час та дату прийому, а також підбере спеціаліста під ваше завдання.

Як відбувається обробка інструментів у Подо Центрі

Обробка інструменту – це звичайна справа протягом робочого дня.

Ми дотримуємося всіх етапів обробки інструментів.

Відразу після роботи з клієнтом інструмент занурюється ультразвукову мийку. Цей етап називається дезінфекція.

Потім промивається під проточною водою і сушиться. Після повного висихання інструмент упаковується в індивідуальний Крафт пакет і поміщається в сухожарову шафу, де проходить цикл обробки при температурі 180° і часу 60 хвилин – стерилізується.

Усі поверхні в кабінеті обробляються дез розчином після кожного клієнта. Ми використовуємо одноразові простирадла, одноразові рушники, одноразові рукавички, маски шапочки.

Для нас важливе здоров’я наших клієнтів та здоров’я майстрів По Центру.  Протягом усього робочого дня працює бактерицидний рециркулятор. Таким чином все повітря що циркулює у приміщенні відразу ж проходить обробку тобто знезараження.

Всі Антисептики та дез розчини сертифіковані в Україні.

Video title

ПИТАННЯ ТА ВІДПОВІДІ

Розрізняють види манікюру за: призначенням: гігієнічний, лікувальний, декоративний; технікою: класичний обрізний, європейський, апаратний, бразильський, комбінований або експрес-манікюр; нейл-дизайну: з однотонним покриттям, з малюнком, з об'ємним декором (стрази, які, паєтки); типу покриття: із звичайним або гель-лаком. У кожного типу манікюру є свої переваги та недоліки.
З технік виконання варто вибрати апаратний чи комбінований манікюр – вони забезпечують естетичний результат та займають мінімум часу. Якщо ви хочете максимально розслабитись під час процедури – спробуйте бразильський або SPA-манікюр. Коли догляд за руками відведено мінімум часу, варто вибрати експрес-манікюр. Щоб надати рукам доглянутого вигляду та покращити їх стан, можна вибрати гігієнічний або японський манікюр із лікувальним покриттям.
Ціна залежить від техніки манікюру, обраного покриття та складності нейл-дизайну. Якщо, крім обробки нігтьової пластини та кутикули, ви хочете включити в процедуру комплексний догляд за шкірою та масаж рук, вартість послуги буде вищою.
Професійний манікюр потрібно робити кожні 10-14 днів. Якщо робити манікюр рідше, нігтьова пластина і кутикула встигають істотно відрости, тоді навіть при декоративному покритті нігті, що збереглося, будуть виглядати неохайно.

Наші роботи

Сертифікати

Манікюр у Дніпрі

Професійний манікюр – це комплексний догляд за нігтями, кутикулою та навколонігтьовими валиками. Надати нігтьової пластині потрібну форму і видалити шкіру, що орогів, можна різними способами. Найпопулярнішим варіантом у 2022 році став апаратний манікюр. Для обробки нігтики, кутикули та бічних валиків використовується спеціальний апарат – фрезер. Його насадки, що обертаються, допомагають швидко і акуратно обробити і саму нігтьову пластину, і шкіру навколо неї. Апаратний манікюр у Дніпрі обирають через естетичність результату, швидке виконання та мінімальний ризик травмування. 

Види та особливості манікюру у Дніпрі

Записатися на чоловічий та жіночий манікюр у Дніпрі можна в Подо Центрі Ольги Пашиної. Досвідчені майстри нашої студії виконують різні типи манікюру:

  1. Класичний обрізний. Для обробки бічних валиків та кутикули використовуються ножиці та щипчики. Перед процедурою шкіра обов’язково розм’якшується за допомогою ванн.
  2. Апаратний манікюр. Для комплексної обробки нігтів та навколонігтьових валиків майстер використовує фрезер з різними насадками. Процедура займає набагато менше часу, аніж обрізний манікюр.
  3. Європейський манікюр. Це більш щадна техніка, порівняно з обрізним. Кутикулу не обрізають, а відсувають апельсиновою паличкою чи металевою лопаткою.
  4. Японський манікюр. Він спрямований насамперед відновлення здоров’я нігтьової пластини завдяки використанню спеціальних лікувальних покриттів. 

Ми пропонуємо різні послуги манікюру у Дніпрі. Надати нігтям акуратну форму, видалити кутикулу і шкіру, що орогів, на бічних валиках допоможе гігієнічний манікюр. А якщо ви хочете відновити естетику нігтиків максимально швидко, вибирайте експрес-манікюр. На відміну від інших технік він включає лише догляд за нігтьовою пластиною: зняття старого декоративного покриття, корекцію форми, видалення кутикули та нанесення гель-лаку. 

Ціни на послуги манікюру в Дніпрі

Ціни на манікюр у Дніпрі залежатимуть від обраного способу обробки нігтів та шкіри рук. Якщо ви хочете заощадити та отримати відмінний результат, варто вибрати апаратний манікюр.

На вартість апаратного манікюру та інших технік також впливає вибраний дизайн. Однотонне покриття коштуватиме дешевше, ніж осінній, весняний, літній манікюр із малюнком або святковий зимовий дизайн на Новий рік із об’ємним декором.

Записатися на манікюр до Центру Ольги Пашиної

Щоб зробити гарний, стильний манікюр на короткі або довгі нігті у Дніпрі, записуйтесь у нашу студію. 

Чому варто звернутися саме в наш Подо Центр у Дніпрі: 

Записуйтесь на професійний манікюр у місті Дніпро та насолоджуйтесь ідеальним зовнішнім виглядом своїх нігтик.