Щодня
з 9:30 до 18:00
(тимчасово графік скорочено)

Оніходистрофія

Лікування патології нігтьової пластини на тлі аномалії трофічних процесів

Записатись
Video title
Головна / Оніходистрофія

01

Кваліфіковані фахівці, які постійно навчаються.

02

Усі процедури проводяться у суворому дотриманні санітарно-гігієнічних норм.

03

Індивідуальні комфортні зони для майстра та клієнта.

04

Розташування в центрі міста, зручний під'їзд, паркування.

05

Ми зацікавлені в результаті. Працюємо не на потік, а на постійних клієнтів.

06

Комфортна зона очікування (хоч чекати довго не доведеться). Працюємо без вихідних.

Записатися на прийом

З вами зв'яжеться наш адміністратор і уточнить час і дату прийому,
а також підбере спеціаліста під ваше завдання.

Наші спеціалісти

Ми в Інстаграмі

@podolog_pashina 7К підписників
image 1 image 2 image 3 image 4 image 5 image 6 image 7 image 8

Записатися на прийом

З вами зв'яжеться наш адміністратор та уточнить час та дату прийому, а також підбере спеціаліста під ваше завдання.

Як відбувається обробка інструментів у Подо Центрі

Обробка інструменту – це звичайна справа протягом робочого дня.

Ми дотримуємося всіх етапів обробки інструментів.

Відразу після роботи з клієнтом інструмент занурюється ультразвукову мийку. Цей етап називається дезінфекція.

Потім промивається під проточною водою і сушиться. Після повного висихання інструмент упаковується в індивідуальний Крафт пакет і поміщається в сухожарову шафу, де проходить цикл обробки при температурі 180° і часу 60 хвилин – стерилізується.

Усі поверхні в кабінеті обробляються дез розчином після кожного клієнта. Ми використовуємо одноразові простирадла, одноразові рушники, одноразові рукавички, маски шапочки.

Для нас важливе здоров’я наших клієнтів та здоров’я майстрів По Центру.  Протягом усього робочого дня працює бактерицидний рециркулятор. Таким чином все повітря що циркулює у приміщенні відразу ж проходить обробку тобто знезараження.

Всі Антисептики та дез розчини сертифіковані в Україні.

Video title

Наші роботи

Сертифікати

Ониходистрофія нігтів: опис, симптоми, лікування

Ониходистрофія нігтів – це зміна форми та структури нігтьових пластин на руках або на ногах. Основна причина дистрофії – порушення трофіки через різні захворювання. Дистрофія нігтів зустрічається і в дітей віком, і в дорослих. 

Симптоми оніходистрофії нігтів 

Головна ознака захворювання – візуальна зміна нігтьової пластини. Характер зміни нігтів залежить від причини оніходистрофії. Для різних видів дистрофії характерні різні симптоми. Найчастіше дистрофія нігтів проявляється витонченням, зміною кольору чи втратою природного блиску. Можуть з’являтися втискання, борозни та шорсткі ділянки різного розміру. У тяжких випадках ніготь може повністю зруйнуватися. Якщо ви помітили якийсь із цих симптомів, звертайтеся до фахівців нашої клініки у Дніпрі. 

Чому виникає оніходистрофія: 

Якою б не була причина, вони ходистрофія не пройде самостійно. Позбутися проблеми допоможуть фахівці нашого Подо Центру у Дніпрі. 

Лікування оніходистрофії нігтів у Дніпрі 

У Подо Центрі Ольги Пашиної можна пройти діагностику та лікування оніходистрофії у місті Дніпро. У нашому сучасному центрі вас прийме досвідчений, уважний підлог. Фахівець вислухає ваші скарги, проведе огляд і призначить аналізи, щоб точно визначити причину вониходистрофії. Адже, тільки встановивши причину хвороби, фахівець зможе визначити, як лікувати дистрофію. 

Медичні процедури у нашому Подо Центрі у Дніпрі включатимуть лікування основної хвороби та заходи, спрямовані на покращення трофіки нігтьової пластини. Залежно від типу оніходистрофії, це можуть бути медикаментозне лікування або фізіотерапевтичні маніпуляції. 

Не ігноруйте оніходистрофію, адже це не просто естетичний дефект. Вона завжди говорить про наявність певного захворювання. Звертайтесь у наш Подо Центр у Дніпрі, щоб пройти діагностику та отримати дійсно ефективне лікування та корисні рекомендації щодо вашого здоров’я.