Болить НАТОПТИШ?

Усунемо Вашу проблему за 30 хвилин.
Без болю.

Записатись
Video title
Головна / Натоптиші

Натоптиші на ногах – знайомство неминуче

Так уже склалося, що будь-які наші дії позначаються на організм. Активний спосіб життя, фізичні навантаження, проблеми зі здоров’ям та інші аспекти повсякденного життя мають свої наслідки. Мова йде про наші ноги, а точніше – результати впливу на наші стопи. Натоптиші на стопах – явища, від якого не застраховано Ніхто. Одні вирішують це питання на ранніх стадіях, а інші – ігнорують це явище, що немає добре.

Багато хто плутає натоптиші та мозолі. Безперечно, є спільні подібності
візуального прояву даних проблем, але це зовсім різні речі. Різницю можна побачити на фото. І методи рятування від них так само мають свої відмінності.

Почнемо наше знайомство з причин появи візуального стану наших стоп.

01

Кваліфіковані фахівці, які постійно навчаються.

02

Усі процедури проводяться у суворому дотриманні санітарно-гігієнічних норм.

03

Індивідуальні комфортні зони для майстра та клієнта.

04

Розташування в центрі міста, зручний під'їзд, паркування.

05

Ми зацікавлені в результаті. Працюємо не на потік, а на постійних клієнтів.

06

Комфортна зона очікування (хоч чекати довго не доведеться). Працюємо без вихідних.

Записатися на прийом

З вами зв'яжеться наш адміністратор і уточнить час і дату прийому,
а також підбере спеціаліста під ваше завдання.

Наші спеціалісти

Ми в Інстаграмі

@podolog_pashina 16.4К підписників
image 1 image 2 image 3 image 4 image 5 image 6 image 7 image 8

Записатися на прийом

З вами зв'яжеться наш адміністратор та уточнить час та дату прийому, а також підбере спеціаліста під ваше завдання.

Як відбувається обробка інструментів у Подо Центрі

Обробка інструменту – це звичайна справа протягом робочого дня.

Ми дотримуємося всіх етапів обробки інструментів.

Відразу після роботи з клієнтом інструмент занурюється ультразвукову мийку. Цей етап називається дезінфекція.

Потім промивається під проточною водою і сушиться. Після повного висихання інструмент упаковується в індивідуальний Крафт пакет і поміщається в сухожарову шафу, де проходить цикл обробки при температурі 180° і часу 60 хвилин – стерилізується.

Усі поверхні в кабінеті обробляються дез розчином після кожного клієнта. Ми використовуємо одноразові простирадла, одноразові рушники, одноразові рукавички, маски шапочки.

Для нас важливе здоров’я наших клієнтів та здоров’я майстрів По Центру.  Протягом усього робочого дня працює бактерицидний рециркулятор. Таким чином все повітря що циркулює у приміщенні відразу ж проходить обробку тобто знезараження.

Всі Антисептики та дез розчини сертифіковані в Україні.

Video title

ПИТАННЯ ТА ВІДПОВІДІ

Натоптиш - це область ущільненої, огрубілої шкіри. Він з'являється через регулярний і тривалий механічний тиск або тертя. Основними причинами натоптишів є неякісне чи неправильно підібране взуття, тривале перебування на ногах, однотипні фізичні навантаження, порушений кровообіг ніг. Також вони виникають через цукровий діабет, атеросклероз та інші хвороби.
Натоптиш виглядає як жовтувата, трохи піднята над рівнем шкіри пляма. Його межі зазвичай не дуже чіткі. На дотик натоптиш щільний, шорсткий. При натисканні відчувається болючість.
Якщо невеликі натоптиші, їх можна видалити пемзою після розпарювання ніг у ванночці з морською сіллю. Щоб повністю видалити натоптиш у такий спосіб, знадобиться кілька процедур. Швидше прибрати натоптиш вийде за допомогою апаратного педикюру, кератолітичних засобів, лазера та методу кріодеструкції.

Наші роботи

Сертифікати

Причини появи натоптишів на п’ятах, пальцях та інших ділянках стоп

Однією з основних причин є фізичне навантаження на стопи. Наші ноги витримують на собі всю вагу тіла. Це сприяє огрубуванню шкіри. Вона стає іншого кольору, починає сохнути і візуально не зовсім приємно виглядати. На ранніх стадіях це можна вирішити за допомогою теплої ванни та пензи. Акуратне зняття відмерлих ділянок дозволяє знову почуватися комфортно при ходьбі.

Інша внутрішня причина появи натоптишів – проблеми зі здоров’ям. Наявність цукрового діабету проблем з ендокринною системою, порушення кровообігу в ногах, зайва вага або плоскостопість. В даному випадку, натоптиші з’являються через вплив препаратів або реакції організму на різні фактори.

Крім медичних свідчень є її ряд факторів, які викликають таку реакцію організму. А саме:

Причини зрозумілі, тепер перейдемо до варіантів позбавлення від проблеми, що склалася.

Лікування натоптишів на ногах у домашніх умовах

Найпопулярніші та ефективні способи домашнього лікування на початкових стадіях – теплі ванни з різними складовими. Найчастіше використовується морська сіль, сода, перекис водню, гліцерин чи нашатирний спирт. Співвідношення інгредієнтів у певних пропорціях має пом’якшувальний ефект. Цей дозволяє без проблем за допомогою пензи або пилочки для ніг обробити осередки появи натоптишів та зняти огрубілі ділянки шкіри. Закріпити результат можна відновлюючим або зволожуючим кремом.

Окрім самостійно приготовлених засобів від натоптишів на тортурах чи пальців можна скористатися спеціальними медикаментами. Головне завдання – правильно їх підібрати. А допомогти у цьому може хороша підлога або дерматолог.

Якісне усунення натоптишів на ступнях та пальцях

Домашнє лікування не завжди має потрібний ефект або займає дуже багато часу. На такі випадки є відмінне рішення – відвідування Подо Центру. Причин цього достатньо:

Проблема натоптишів трапляється досить часто. В одних вони з’являються рідко, інші регулярно борються із цією проблемою. Найголовніша рекомендація фахівців – не захоплюватися самолікуванням і не ігнорувати первинні ознаки! Своєчасне звернення до довго гарантує швидке лікування натоптишів та зниження ймовірності їх повторної появи.

Бережіть себе та свої ніжки!