Думаєте, що у Вас грибок?

Отримайте набір послуг від здачі аналізу до вирішення проблеми в одному кабінеті.

Записатись
Video title
Головна / Грибок

01

Кваліфіковані фахівці, які постійно навчаються.

02

Усі процедури проводяться у суворому дотриманні санітарно-гігієнічних норм.

03

Індивідуальні комфортні зони для майстра та клієнта.

04

Розташування в центрі міста, зручний під'їзд, паркування.

05

Ми зацікавлені в результаті. Працюємо не на потік, а на постійних клієнтів.

06

Комфортна зона очікування (хоч чекати довго не доведеться). Працюємо без вихідних.

Записатися на прийом

З вами зв'яжеться наш адміністратор і уточнить час і дату прийому,
а також підбере спеціаліста під ваше завдання.

Наші спеціалісти

Ми в Інстаграмі

@podolog_pashina 16.4К підписників
image 1 image 2 image 3 image 4 image 5 image 6 image 7 image 8

Записатися на прийом

З вами зв'яжеться наш адміністратор та уточнить час та дату прийому, а також підбере спеціаліста під ваше завдання.

Як відбувається обробка інструментів у Подо Центрі

Обробка інструменту – це звичайна справа протягом робочого дня.

Ми дотримуємося всіх етапів обробки інструментів.

Відразу після роботи з клієнтом інструмент занурюється ультразвукову мийку. Цей етап називається дезінфекція.

Потім промивається під проточною водою і сушиться. Після повного висихання інструмент упаковується в індивідуальний Крафт пакет і поміщається в сухожарову шафу, де проходить цикл обробки при температурі 180° і часу 60 хвилин – стерилізується.

Усі поверхні в кабінеті обробляються дез розчином після кожного клієнта. Ми використовуємо одноразові простирадла, одноразові рушники, одноразові рукавички, маски шапочки.

Для нас важливе здоров’я наших клієнтів та здоров’я майстрів По Центру.  Протягом усього робочого дня працює бактерицидний рециркулятор. Таким чином все повітря що циркулює у приміщенні відразу ж проходить обробку тобто знезараження.

Всі Антисептики та дез розчини сертифіковані в Україні.

Video title

ПИТАННЯ ТА ВІДПОВІДІ

На початковій стадії грибок нігтів протікає безсимптомно. Потім починає змінюватися поверхня нігтя – він втрачає здоровий рожевий колір, стає тьмяним та блідим. Пізніше на нігтях з'являються білі плями, а окремі області нігтьової пластини починають деформуватися або потовщуватися. Край нігтя починає розшаровуватися.
Захворювання викликають різні види грибків. Найчастіше – це дерматофіти, рідше – цвілеві грибки. Заразитися можна від хворої людини за прямого контакту (наприклад, при рукостисканні) або через загальні побутові предмети. Зазвичай захворювання передається від членів сім'ї. Грибок також можна підхопити у лазні, сауні чи басейні.
На початкових стадіях хвороби використовуються протигрибкові гелі, мазі та спеціальні лаки. У занедбаних випадках місцевого лікування недостатньо, тоді лікар може призначити системну терапію протигрибковими препаратами. Позбутися грибка без медикаментів можна шляхом обробки уражених нігтів неодимовим лазером. Він проникає крізь ніготь до нігтьового ложа, повністю знищуючи грибки та суперечки. Лазерне лікування відбувається у 4-6 сеансів по 20 хвилин.

Наші роботи

Сертифікати

Грибок нігтів: опис, симптоми, лікування

Грибок нігтів на ногах – це інфекційне захворювання, яке може призвести до повного руйнування нігтьової пластини та ураження шкіри стопи. Викликають оніхомікоз нігтів різні види грибків. У 60-80% випадків причиною захворювання стають дерматофіти. Рідше – плісняві грибки.

Заразитися можна від людини, яка хворіє на грибок або є безсимптомним носієм. Грибок нігтів на нозі розвивається повільно. На початковій стадії він може протікати безсимптомно, а потім грибок на ногах проявляється ураженням нігтів. Для оніхомікозу характерні такі симптоми: 

Якщо ви помітили у себе одну з цих ознак, вам терміново потрібен підлог – грибок нігтів не пройде самостійно, тому його обов’язково потрібно лікувати. Звертайтесь у наш Подо Центр у Дніпрі, щоб швидко позбутися неприємних симптомів.

Лікування грибка нігтів на ногах у Дніпрі

При такому захворюванні, як грибок нігтів на ногах, лікування обов’язково має проходити під наглядом фахівця. Адже впоратися із цим інфекційним процесом народними методами не вийде. Щоб знищити збудника та прибрати симптоми, потрібне медичне втручання.

Лікування грибка нігтів у Дніпрі у нашому центрі подології починається з ретельної діагностики. Подолог вислухає ваші скарги, проведе огляд та візьме матеріал для мікотичного аналізу та виявлення збудника. У деяких випадках може знадобитися консультація дерматолога.

Тактика лікування залежить від стадії хвороби, наявності ускладнень та типу збудника. Лікувати грибок нігтів найпростіше на початковій стадії. Для боротьби з починається оніхомікозом легкого ступеня буває достатньо місцевого лікування мазями і гелями з антимікотичною дією. При ураженні 50-60% нігтьової пластини можуть використовуватися спеціальні протигрибкові розчини та лаки, що наносяться на її поверхню.

Якщо діагностується запущений оніхомікоз, лікування займе більше часу та потребуватиме прийому системних протимікробних препаратів. Щоб впоратися із застарілим грибком, можуть призначатися пігулки для перорального прийому. Повністю вилікувати грибок нігтів, який був запущений, за допомогою таблеток вийде протягом декількох місяців. Лікування може тривати від 6 до 12 тижнів. 

Безболісно та швидко вилікувати грибок нігтів без медикаментозних препаратів вийде за допомогою лазера. У нашому Подо Центрі у Дніпрі ви зможете записатися на курс лазерного лікування. Ця сучасна методика ефективна будь-якої стадії хвороби. 

Лікування грибка нігтів лазером: опис, ціна

Лазерне лікування грибка нігтів – це ефективна та безпечна процедура. Уражена нігтьова пластина обробляється неодимовим лазером. Він проникає через ніготь до нігтьового ложа, повністю знищуючи міцелій та суперечки грибкового збудника.

Лікування грибка нігтів лазером безболісне, тому проводиться без анестезії. Ця методика підходить для чоловічих, жіночих та дитячих нігтів. Для повного лікування зазвичай потрібно 4-6 сеансів. Тривалість однієї процедури – 20 хвилин. 

Ціна лазерного лікування грибка нігтів залежить від стадії хвороби та кількості уражених нігтьових пластин. 

Профілактика грибка на ногах

Грибок нігтів ніг набагато простіше запобігти, ніж лікувати. Щоб не заразитися, потрібно дотримуватися таких правил:

Якщо ви помітили грибок-початківець нігтів на ногах, потрібно відразу звернутися до фахівця. На ранніх стадіях цю хворобу вдасться швидше вилікувати.

Замовити лікування грибка нігтів у подолога в Дніпрі

Звернувшись в Подо Центр Ольги Пашиної, ви зможете раз і назавжди позбутися неприємного захворювання, провести лікування врослого нігтя. Записуйтесь на онлайн-консультацію або приходьте на прийом до підлоги в наш центр у місті Дніпро. Фахівець поставить точний діагноз і призначить оптимальне лікування. 

Ми розуміємо, як багато незручностей завдає грибок нігтів, тому гарантуємо – лікування в нашому Подо Центрі буде максимально комфортним, швидким та безболісним. Ми використовуємо передові технології боротьби з оніхомікозом та суворо дотримуємось світових стандартів. Це гарантує безпеку та ефективність нашого лікування. Щоб переконатися в цьому, перегляньте позитивні відгуки наших клієнтів.