Думаєте, що у Вас грибок?

Отримайте набір послуг від здачі аналізу до вирішення проблеми в одному кабінеті.

Записатись
Video title
Головна / Грибок

01

Кваліфіковані фахівці, які постійно навчаються.

02

Усі процедури проводяться у суворому дотриманні санітарно-гігієнічних норм.

03

Індивідуальні комфортні зони для майстра та клієнта.

04

Розташування в центрі міста, зручний під'їзд, паркування.

05

Ми зацікавлені в результаті. Працюємо не на потік, а на постійних клієнтів.

06

Комфортна зона очікування (хоч чекати довго не доведеться). Працюємо без вихідних.

Ціни на наші послуги

# Послуга Вартість
1 Зішкріб і посів нігтьових пластин 450 грн
2 Зачистка ураженої ділянки нігтя від 70 до 310 грн
3 Консультація дерматолога від 300 до 350 грн
(Перед забором матеріалу необхідна правильна підготовка)

Записатися на прийом

З вами зв'яжеться наш адміністратор і уточнить час і дату прийому,
а також підбере спеціаліста під ваше завдання.

Наші спеціалісти

Ми в Інстаграмі

@podolog_pashina 7К підписників
image 1 image 2 image 3 image 4 image 5 image 6 image 7 image 8

Записатися на прийом

З вами зв'яжеться наш адміністратор та уточнить час та дату прийому, а також підбере спеціаліста під ваше завдання.

Як відбувається обробка інструментів у Подо Центрі

Обробка інструменту – це звичайна справа протягом робочого дня.

Ми дотримуємося всіх етапів обробки інструментів.

Відразу після роботи з клієнтом інструмент занурюється ультразвукову мийку. Цей етап називається дезінфекція.

Потім промивається під проточною водою і сушиться. Після повного висихання інструмент упаковується в індивідуальний Крафт пакет і поміщається в сухожарову шафу, де проходить цикл обробки при температурі 180° і часу 60 хвилин – стерилізується.

Усі поверхні в кабінеті обробляються дез розчином після кожного клієнта. Ми використовуємо одноразові простирадла, одноразові рушники, одноразові рукавички, маски шапочки.

Для нас важливе здоров’я наших клієнтів та здоров’я майстрів По Центру.  Протягом усього робочого дня працює бактерицидний рециркулятор. Таким чином все повітря що циркулює у приміщенні відразу ж проходить обробку тобто знезараження.

Всі Антисептики та дез розчини сертифіковані в Україні.

Video title

Наші роботи

Сертифікати

Грибок нігтів – непомітний руйнівник нігтьової пластини

Проблема грибка на нігтях знайома не кожному, але багатьом. Особливо схильні до цієї недуги люди в віці, чоловіки та ті, у кого ослаблений імунітет. У чому суть і як виявити захворювання на ранніх стадіях? Розберемося послідовно. Почнемо з ближчого знайомства з грибком.

Насамперед – це інфекційне захворювання, поява якого супроводжується візуальними дефектами нігтів та больовими відчуттями ніг загалом. Ігнорування даної проблеми може призвести до більш серйозних наслідків, таких як патології м’яких тканин. Все це дуже серйозно і потребує медичного втручання.

Грибок нігтів на ногах – перші ознаки

Мікоз не так легко виявити. Принаймні на початкових стадіях. Познайомимося із першими ознаками:

Якщо Ви виявили будь-який із зазначених вище симптомів – рекомендуємо негайно звернутися до відповідного спеціаліста. А саме – підлогу Пашиної. Ігнорування цього питання може призвести до зміни кольору нігтьової пластини, ламкості та крихкості нігтя, а також поширенню інфекції по всіх пальцях та стопі в цілому.

Лікування грибка – до кого звернутися?

Це захворювання потрапляє у сферу діяльності дерматолога та підлога. Консультація цих лікарів необхідна для подальшого розв’язання питання. Курс лікування грибка на нігтях ніг складається з кількох елементів. А саме:

На початкових стадіях захворювання цілком достатньо застосування мазей та кремів. Регулярне нанесення на уражені ділянки дозволить за місяць два позбутися проблеми. Це відбувається внаслідок безпосереднього впливу на осередок інфекції. Якщо цей варіант не дає ефект, значить поразка значно серйозніші та потрібні додаткові методи лікування

Доповнити лікувальний ефект від мазей можна за допомогою таблеток, до складу яких входять сильні протигрибкові компоненти. Їхнє завдання вплинути зсередини організму. Тривалість такого лікування може триватиме до шести місяців.

Незалежно від призначеного курсу лікування, є кілька рекомендацій у плані гігієни. А саме:

При найзапущеніших випадках потрібне фізичне втручання підлоги. У таких ситуаціях, за допомогою спеціального обладнання та медикаментів проводиться процес зняття ураженого нігтя. В одних випадках ніготь поступово спилюється, в інших – знімається за рахунок порожнеч між шкірою та нігтьовою пластиною.

Лікування грибка нігтів на ногах

У разі швидкого виявлення грибка можна скористатися “перевіреними” методами лікування. Питання лише в тому, чи дасть він ефект, а не посилить ситуацію. При неправильному підборі курсу лікування можна прискорити процес зараження. Такий підхід може привести до вирішення питання у кабінеті хірурга, що не зовсім тішить.

Подо Центр-усуваємо грибок нігтів

Наш Подоцентр надає наступний перелік послуг:

Досить часто наявність грибка на нігтях виявляється на простій процедурі педикюру. Для багатьох клієнтів це стає несподіваною новиною. Не варто панікувати. Консультація Подолога, правильно підібране лікування, виконання всіх рекомендацій фахівця і терпіння гарантує звільнення від такої проблеми.

Бережіть себе, звертайте увагу на візуальні зміни Вашого тіла і будьте здорові.