Болить ніготь, що вріс?

Усунення Вашої проблеми без операції та без болю за 1 прийом!

Записатись
Video title
Головна / Врослий ніготь

01

Кваліфіковані фахівці, які постійно навчаються.

02

Усі процедури проводяться у суворому дотриманні санітарно-гігієнічних норм.

03

Індивідуальні комфортні зони для майстра та клієнта.

04

Розташування в центрі міста, зручний під'їзд, паркування.

05

Ми зацікавлені в результаті. Працюємо не на потік, а на постійних клієнтів.

06

Комфортна зона очікування (хоч чекати довго не доведеться). Працюємо без вихідних.

Ціни на наші послуги

# Послуга Вартість
1 Обробка врослого нігтя (дитячий) 295 грн
2 Обробка врослого нігтя (дорослі) від 360 до 800 грн
3 Установка тампонади від 40 до 70 грн
4 Установка титанової нитки ( великий Ніготь) 1200 грн
5 Корекція титанової нитки 600 грн
6 Зняття титанової нитки (1 ніготь) 160 грн
7 Установка ортоніксичної пластини 520 грн
8 Корекція ортоніксичної пластини 215 грн
9 Корекція пластини 130 грн
10 Зняття ортоніксичної пластини 60 грн
11 Установка скоби Фрезера 1600 грн
12 Установка скоба ЗТО 1500 грн
13 Корекція скоби фрезера 860 грн

Записатися на прийом

З вами зв'яжеться наш адміністратор і уточнить час і дату прийому,
а також підбере спеціаліста під ваше завдання.

Наші спеціалісти

Ми в Інстаграмі

@podolog_pashina 7К підписників
image 1 image 2 image 3 image 4 image 5 image 6 image 7 image 8

Записатися на прийом

З вами зв'яжеться наш адміністратор та уточнить час та дату прийому, а також підбере спеціаліста під ваше завдання.

Як відбувається обробка інструментів у Подо Центрі

Обробка інструменту – це звичайна справа протягом робочого дня.

Ми дотримуємося всіх етапів обробки інструментів.

Відразу після роботи з клієнтом інструмент занурюється ультразвукову мийку. Цей етап називається дезінфекція.

Потім промивається під проточною водою і сушиться. Після повного висихання інструмент упаковується в індивідуальний Крафт пакет і поміщається в сухожарову шафу, де проходить цикл обробки при температурі 180° і часу 60 хвилин – стерилізується.

Усі поверхні в кабінеті обробляються дез розчином після кожного клієнта. Ми використовуємо одноразові простирадла, одноразові рушники, одноразові рукавички, маски шапочки.

Для нас важливе здоров’я наших клієнтів та здоров’я майстрів По Центру.  Протягом усього робочого дня працює бактерицидний рециркулятор. Таким чином все повітря що циркулює у приміщенні відразу ж проходить обробку тобто знезараження.

Всі Антисептики та дез розчини сертифіковані в Україні.

Video title

Наші роботи

Сертифікати

Врослий ніготь на нозі

Багато витрачають певне час на регулярні процедури догляду за своїм тілом. Підстригання нігтів одна з них. З одного боку – справа п’яти хвилин без будь-яких складнощів. З іншого сторони – один незручний рух і можуть виникнути проблеми. Йдеться про таке явище як врослий ніготь. Причин даної недуги може бути кілька:

Щоб позбутися остаточно від цієї проблеми потрібно розуміти, з чим ми маємо справу. Пропонуємо більш детально вивчити це явище та розглянути найактуальніші способи його лікування.

Медичні терміни виріс ніготь – це вростання нігтьової пластини на краю нігтьових валиків. У процесі цього йде порушення тканин і виникають хворобливі відчуття, почервоніння шкіри навколо ураженої дільниці та дискомфорт при ходьбі в цілому. Саме останній фактор починає нас хвилювати і з’являються думки про те, що щось пішло не так.

Найпоширеніше місце – ніготь, що виріс, на великому пальці ноги. Незважаючи на невеликий діапазон проблеми – незручності від цього колосальні! Період рятування на пряму залежить від стадії проблеми. Якщо Ви схаменулися відразу – пара сеансів у Подолога та проблема вирішена. Якщо затягувати вирішення питання – готуйтеся до хірургічного втручання.

Врослий ніготь – лікування в домашніх умовах

Як показує практика, до самолікування вдається більшість людей, які зіткнулися з цією проблемою. Є маса “бабусиних порад” та підказок з гугла. Не варто відразу відчувати все на собі – можна посилити ситуацію. Якими б надійними та повіреними не здавалися “розумні поради” – консультація відповідного фахівця необхідна! А причин для цього кілька:

Якщо ніготь вріс у палець на нозі, що робити?

Саме цей фахівець без проблем позбавить Вас від неприємності що існує. Відвідування Подоцентру – розумний вихід із ситуації, але варто об’єктивно оцінювати обстановку. Там працюють професійні майстри, а не чарівники – лікування врослого нігтя вимагає часу, який іноді затягується на місяці.

Отже, спершу Подолог оцінить ситуацію Після цього Вас ознайомлять із первинними рекомендаціями та майбутніми процедурами. На початкових стадіях досить делікатного видалення врослого нігтя та регулярного дотримання подальших запобіжних заходів. За більш серйозних випадків знадобляться додаткове медичне приладдя, такі як пластини. Правильне застосування гарантує порятунок від врослого нігтя.

Врослий ніготь на великому пальці ноги, як позбутися

Будь-які проблеми зі здоров’ям можна уникнути, якщо стежити за своїм здоров’ям. Для цього достатньо дотримуватись профілактичних заходів та звертати увагу до різні симптоми. У питанні врослого нігтя на ногах досить вчасно робити педикюр, регулярно міняти шкарпетки, носити виключно комфортне та якісне взуття, остерігатися травм. Ці прості дії допоможуть Вам запобігти проблеми, вирішення яких вимагатиме сил, часу та фінансів.

Бережіть себе і будьте здорові.