Болить ніготь, що вріс?

Усунення Вашої проблеми без операції та без болю за 1 прийом!

Записатись
Video title
Головна / Врослий ніготь

01

Кваліфіковані фахівці, які постійно навчаються.

02

Усі процедури проводяться у суворому дотриманні санітарно-гігієнічних норм.

03

Індивідуальні комфортні зони для майстра та клієнта.

04

Розташування в центрі міста, зручний під'їзд, паркування.

05

Ми зацікавлені в результаті. Працюємо не на потік, а на постійних клієнтів.

06

Комфортна зона очікування (хоч чекати довго не доведеться). Працюємо без вихідних.

Записатися на прийом

З вами зв'яжеться наш адміністратор і уточнить час і дату прийому,
а також підбере спеціаліста під ваше завдання.

Наші спеціалісти

Ми в Інстаграмі

@podolog_pashina 16.4К підписників
image 1 image 2 image 3 image 4 image 5 image 6 image 7 image 8

Записатися на прийом

З вами зв'яжеться наш адміністратор та уточнить час та дату прийому, а також підбере спеціаліста під ваше завдання.

Як відбувається обробка інструментів у Подо Центрі

Обробка інструменту – це звичайна справа протягом робочого дня.

Ми дотримуємося всіх етапів обробки інструментів.

Відразу після роботи з клієнтом інструмент занурюється ультразвукову мийку. Цей етап називається дезінфекція.

Потім промивається під проточною водою і сушиться. Після повного висихання інструмент упаковується в індивідуальний Крафт пакет і поміщається в сухожарову шафу, де проходить цикл обробки при температурі 180° і часу 60 хвилин – стерилізується.

Усі поверхні в кабінеті обробляються дез розчином після кожного клієнта. Ми використовуємо одноразові простирадла, одноразові рушники, одноразові рукавички, маски шапочки.

Для нас важливе здоров’я наших клієнтів та здоров’я майстрів По Центру.  Протягом усього робочого дня працює бактерицидний рециркулятор. Таким чином все повітря що циркулює у приміщенні відразу ж проходить обробку тобто знезараження.

Всі Антисептики та дез розчини сертифіковані в Україні.

Video title

ПИТАННЯ ТА ВІДПОВІДІ

Перші симптоми врослого нігтя – це почервоніння бокового шкірного валика та поява невеликої припухлості. При натисканні на цю ділянку з'являється біль. Трохи пізніше виникає відчуття розпирання, болючість та дискомфорт стають постійними. Під час ходьби симптоми посилюються.
Основні причини: носіння занадто вузького взуття, деформації нігтьової пластини через травму або грибкову поразку, а також неправильне підстригання нігтя, коли краї підрізаються занадто глибоко. Підвищують ризик вростання нігтів деякі ендокринні захворювання та зміни гормонального тла при вагітності.
Без своєчасного лікування до запалення зазвичай приєднується інфекція. З-під нігтьової пластини і шкірного валика починає виділятися гній. Запалення поширюється на весь палець, він починає опухати - розвивається панарицій. У важких випадках ніготь, що вріс, може ускладнитися флегмоною - гнійним ураженням м'яких тканин.
На ранніх стадіях використовується консервативне лікування - врослий ніготь виводять з-під шкірного валика ватними турундами, після чого призначаються ванни з антисептичними розчинами. Другий метод лікування - видалення частини врослого нігтя хірургічними інструментами або лазером. Після лікування може проводитися корекція форми нігтьової пластини, щоб запобігти повторному вростанню.

Наші роботи

Сертифікати

Врослий ніготь: опис, симптоми, лікування

Врослий ніготь – це поширене захворювання, при якому нігтьова пластина вростає в навколонігтьовий валик шкіри. Вростання зазвичай відбувається з одного боку, але може бути двостороннім. Найчастіше вростає нігтьова пластина великого пальця ноги. На інших пальцях захворювання розвивається рідше. 

Врослий ніготь на нозі (оніхокриптоз) виникає через деформацію нігтьової пластини, носіння занадто вузького взуття і неправильної обробки, коли області у країв підрізаються занадто глибоко. До причин захворювання також належать деякі ендокринні патології та зміни гормонального фону в період вагітності. Якщо ніготь був травмований, це може спровокувати його вростання. Захворювання може зустрічатися і у дитини, і у дорослої.

Оніхокриптоз нігтів проявляється такими симптомами: 

Вилікувати врослий ніготь у місті Дніпро допоможуть пологи нашої клініки. Звертайтеся до Подо Центру Ольги Пашиної, ми допоможемо позбутися неприємних симптомів.

Лікування врослого нігтя в Дніпрі

При такому захворюванні, як врощений ніготь, лікування буває консервативним та хірургічним. На першій стадії захворювання, коли до запалення ще не приєдналася інфекція, лікування нігтя можна проводити консервативно. Терапія проводиться наступним чином:

Консервативне лікування не завжди виявляється ефективним. Якщо вростання починається не з кута нігтьової пластини, а з її основи, повністю вивести приховану частину нігтя з-під бокового шкірного валика без операції не вийде. На запущеній стадії захворювання лікувати ніготь потрібно лише хірургічним способом. 

Якщо у вас з’явився оніхокриптоз, лікування слід провести якнайшвидше. Не варто експериментувати з народними способами, це може лише посилити проблему. Краще звертайтесь за професійною допомогою у наш Подо Центр у Дніпрі. Подолог нашої клініки огляне врослий ніготь на великому пальці ноги і призначить лікування, яке вам оптимально підійде. Лікування врослого нігтя у Дніпрі в нашому Подо Центрі проводиться консервативно та хірургічно.

Видалення врослого нігтя: причини, ціна

Вростання нігтя та розвиток панариція (запалення та гіпергрануляція бічного валика) – це показання до оперативного втручання. Видалити ніготь можна класичними хірургічними інструментами або лазером. Найчастіше видалення проводиться за методикою крайової резекції нігтьової пластини. Після хірургічного лікування можливе встановлення скоб або пластини для виправлення деформації нігтьової пластини. Це допомагає запобігти повторному вростанню. 

Якщо ви не хочете оперувати ніготь, що вріс, видалення лазером стане відмінною альтернативою. За допомогою лазера подолог зруйнує уражені тканини і прибере частину нігтя, що вросла. Ця маніпуляція проходить швидко та безкровно.

Ціна видалення нігтя в нашій клініці в Дніпрі буде залежати від стадії захворювання, наявності ускладнень та обраного способу хірургічного лікування. 

Замовити лікування врослого нігтя у подолога у Дніпрі

Врослий ніготь – це дуже неприємне захворювання, яке ніколи не проходить самостійно. Потрібно усунути причину хвороби, інакше вростання може повторитись.

Щоб отримати кваліфіковану допомогу, звертайтесь до нашого Подо Центру у Дніпрі. У нас ви зможете замовити онлайн-консультацію або одразу записатися на прийом до професійного підлоги. 

Ми лікуємо за світовими стандартами та використовуємо передові технології. Лікування грибка нігтів, видалення мозолів проходить безболісно і в максимально комфортних для вас умовах. Висока якість наших послуг підтверджує сотні позитивних відгуків клієнтів.