Чоловічий манікюр

Записатись на чоловічий манікюр

Записатись
Головна / Чоловічий манікюр

Чоловічий манікюр у Дніпрі

Чоловічий манікюр у Дніпрі допоможе підтримувати доглянутий стан рук. Ця процедура є комплексним доглядом за нігтями та шкірою. Манікюр для чоловіків у Дніпрі також може включати нанесення декоративного покриття та виконання нейл-арту. Записатися на чоловічий манікюр у Дніпрі у наш Подо Центр Ольги Пашиної варто не лише заради естетики рук та нігтів. Правильне виконання процедури та застосування лікувальних покриттів допоможе впоратися з такими проблемами, як ламкість та розшарування нігтьової пластини, поява порожнин під нігтями. 

01

Кваліфіковані фахівці, які постійно навчаються.

02

Усі процедури проводяться у суворому дотриманні санітарно-гігієнічних норм.

03

Індивідуальні комфортні зони для майстра та клієнта.

04

Розташування в центрі міста, зручний під'їзд, паркування.

05

Ми зацікавлені в результаті. Працюємо не на потік, а на постійних клієнтів.

06

Комфортна зона очікування (хоч чекати довго не доведеться). Працюємо без вихідних.

Записатися на прийом

З вами зв'яжеться наш адміністратор і уточнить час і дату прийому,
а також підбере спеціаліста під ваше завдання.

Наші спеціалісти

Ми в Інстаграмі

@podolog_pashina 16.4К підписників
image 1 image 2 image 3 image 4 image 5 image 6 image 7 image 8

Записатися на прийом

З вами зв'яжеться наш адміністратор та уточнить час та дату прийому, а також підбере спеціаліста під ваше завдання.

Як відбувається обробка інструментів у Подо Центрі

Обробка інструменту – це звичайна справа протягом робочого дня.

Ми дотримуємося всіх етапів обробки інструментів.

Відразу після роботи з клієнтом інструмент занурюється ультразвукову мийку. Цей етап називається дезінфекція.

Потім промивається під проточною водою і сушиться. Після повного висихання інструмент упаковується в індивідуальний Крафт пакет і поміщається в сухожарову шафу, де проходить цикл обробки при температурі 180° і часу 60 хвилин – стерилізується.

Усі поверхні в кабінеті обробляються дез розчином після кожного клієнта. Ми використовуємо одноразові простирадла, одноразові рушники, одноразові рукавички, маски шапочки.

Для нас важливе здоров’я наших клієнтів та здоров’я майстрів По Центру.  Протягом усього робочого дня працює бактерицидний рециркулятор. Таким чином все повітря що циркулює у приміщенні відразу ж проходить обробку тобто знезараження.

Всі Антисептики та дез розчини сертифіковані в Україні.

Video title

ПИТАННЯ ТА ВІДПОВІДІ

Це процедура догляду за нігтями, кутикулою та бічними шкірними валиками. Під час обробки майстер надає нігтям акуратної форми, видаляє кутикулу та задирки. При необхідності нігтьову пластину покривають лікувальним, що зміцнює або декоративним покриттям.
Для чоловічого манікюру використовують класичну обрізну, європейську, комбіновану та апаратну техніку. Найефективнішим вважається апаратний манікюр, так як манікюрний фрезер найкраще справляється з шкірою, що огрубіла.
Ціна залежить від обраної техніки, а також необхідності знімати старе покриття і наносити нове. Розцінки на зміцнювальні, лікувальні та декоративні покриття будуть різними.

Наші роботи

Сертифікати

Види чоловічого манікюру

Чоловічий манікюр з лаком зробить ваші нігті більш доглянутими та красивими. Надати нігтьової пластини здорового природного блиску допоможе безбарвне покриття. Щоб повністю змінити вигляд нігтів, варто спробувати манікюр з покриттям кольоровим лаком або гель-лаком. Серед наших клієнтів користуються популярністю чорні покриття та лаконічний нейл-арт із геометрією. 

Гігієнічний чоловічий манікюр – це процедура догляду без нанесення декоративного покриття. Вона включає надання нігтьової пластини акуратної форми, повне видалення кутикули, задирок і птеригія (тонкої плівки в області нігтьового ложа). 

Апаратний чоловічий манікюр – це техніка, в якій замість ножиць та кусачок застосовується манікюрний фрезер. Видалення кутикули і птеригія, обробку бічних валиків і коригування форми нігтя майстер виконує спеціальним апаратом з насадками, що обертаються. 

Класичний обрізний чоловічий манікюр за своєю технологією нагадує гігієнічний. Особливість цієї техніки полягає в тому, що кутикулу повністю обрізають ножицями та кусачками, а птеригій вичищають металевою лопаткою. Класичний манікюр для чоловіків також включає нанесення зволожуючої олії для кутикули.

Комбінований манікюр поєднує в собі дві методики (апаратну та обрізну) і дозволяє досягти естетичного результату максимально швидко.

Ціни на чоловічий манікюр у Дніпрі

Ціна чоловічого манікюру у Дніпрі формується залежно від кількох факторів:

На вартість чоловічого манікюру з покриттям у Подо Центрі в Дніпрі також впливає складність нейл-арту, який ви замовляєте.

Записатися на чоловічий манікюр у Подо Центрі Ольги Пашиної

Щоб надати своїм нігтям естетичний і доглянутий вигляд, варто записатися на чоловічий манікюр у Дніпрі Центр. Майстри салону надають повний комплекс послуг з догляду руками та нігтями. Наші фахівці використовують різні способи обробки нігтів та кутикули, тому ви зможете вибрати найбільш комфортну для вас техніку. До нашого Центру в Дніпрі також можна записатися на лікувальний манікюр і для протезування нігтів після пошкодження нігтьової пластини.