Професійний масаж стопи

Знімемо втому стопи всього за 120 грн і подаруємо легкість вашим ніжкам

Записатись
Video title
Головна / Масаж стоп

01

Кваліфіковані фахівці, які постійно навчаються.

02

Усі процедури проводяться у суворому дотриманні санітарно-гігієнічних норм.

03

Індивідуальні комфортні зони для майстра та клієнта.

04

Розташування в центрі міста, зручний під'їзд, паркування.

05

Ми зацікавлені в результаті. Працюємо не на потік, а на постійних клієнтів.

06

Комфортна зона очікування (хоч чекати довго не доведеться). Працюємо без вихідних.

Записатися на прийом

З вами зв'яжеться наш адміністратор і уточнить час і дату прийому,
а також підбере спеціаліста під ваше завдання.

Наші спеціалісти

Ми в Інстаграмі

@podolog_pashina 16.4К підписників
image 1 image 2 image 3 image 4 image 5 image 6 image 7 image 8

Записатися на прийом

З вами зв'яжеться наш адміністратор та уточнить час та дату прийому, а також підбере спеціаліста під ваше завдання.

Як відбувається обробка інструментів у Подо Центрі

Обробка інструменту – це звичайна справа протягом робочого дня.

Ми дотримуємося всіх етапів обробки інструментів.

Відразу після роботи з клієнтом інструмент занурюється ультразвукову мийку. Цей етап називається дезінфекція.

Потім промивається під проточною водою і сушиться. Після повного висихання інструмент упаковується в індивідуальний Крафт пакет і поміщається в сухожарову шафу, де проходить цикл обробки при температурі 180° і часу 60 хвилин – стерилізується.

Усі поверхні в кабінеті обробляються дез розчином після кожного клієнта. Ми використовуємо одноразові простирадла, одноразові рушники, одноразові рукавички, маски шапочки.

Для нас важливе здоров’я наших клієнтів та здоров’я майстрів По Центру.  Протягом усього робочого дня працює бактерицидний рециркулятор. Таким чином все повітря що циркулює у приміщенні відразу ж проходить обробку тобто знезараження.

Всі Антисептики та дез розчини сертифіковані в Україні.

Video title

ПИТАННЯ ТА ВІДПОВІДІ

Масаж стоп знімає м'язову напругу та допомагає розслабитися. Він також покращує кровообіг та лімфоток – це допомагає прибрати тяжкість у ногах та набряки. Професійний масаж позитивно впливає стан суглобів і підвищує гнучкість стопи. Процедура також покращує стан шкіри та нігтів завдяки механічному видаленню ороговілих клітин епідермісу.
Для правильного масажу важливо знати анатомічні особливості стопи, включаючи розташування лімфатичних та кровоносних судин. Перед сеансом масажу обов'язково потрібно підготувати стопу рухами, що погладжують і розтирають. Масаж повинен проводитись з урахуванням масажних точок. Його можна виконувати руками, масажерами чи масажними апаратами.
Масаж корисний людям, які страждають від нервової напруги, хронічного стресу, болю та тяжкості в ногах. Процедура також допоможе усунути м'язову напругу після тривалого стояння, ходьби на високих підборах, занять спортом або танцями.

Сертифікати

Масаж стоп – що може бути краще?

Подо Центр Пашиної надає широкий спектр послуг щодо Ваших ніжок, і масаж стоп не відключення. Ця послуга не тільки актуальна, а й дуже популярна. По-перше, це неймовірне фізичне та моральне задоволення. По-друге, це корисно як для стоп, так і для всього організму загалом. Тепер про це детальніше – буде цікаво.

Будь-які масажні процедури приносять задоволення – розслаблення, відпочинок, фізичне розвантаження всього тіла. Все це дуже позитивно впливає на фізичний та емоційний стан людини. Цей метод впливу на організм почали застосовувати східні народи. У їхній практиці масаж стоп використовувався як лікування від багатьох хвороб, зміцнення імунітету та розслаблююче засіб. В наші дні, в цілому, спектр дії той самий.

Масаж стоп – користь та задоволення одночасно

Почнемо з приємного. Процедура масажу – неймовірно приємні відчуття. Професійні руки масажиста творять чудеса і, спробувавши одного разу, захочеться неодноразово повторити! Це чудовий спосіб розслабити тіло, провести час з користю для душі, а також зміцнити організм.

Окрім фізичного розслаблення, масаж стоп надає лікувальний ефект від багатьох проблем. А саме:

Регулярні візити на сеанс масажу стоп дозволяють не лише позбутися щоденних фізичних навантажень, але і запобігти більш серйозні захворювання.

Точковий масаж стоп

Особливість нашої стопи полягає у безпосередньому зв’язку з усіма внутрішніми органами. Кожен ділянка відповідає за функціональність та стан вашого організму. Безпосередній вплив на той або інша ділянка стопи дозволяє вчасно виявити збій в організмі, виправити “внутрішні неполадки” та зміцнити фізичне здоров’я загалом.

Застосування точкового масажу стоп практикується сотні років та результати перевершують усі очікування.

Підготовка до масажу стоп

Щоб досягти бажаного ефекту від процедури слід пройти невелику підготовку. Для початку потрібно виключити себе із зони ризику, оскільки є невеликий перелік протипоказання до масажу стоп. До них відносяться:

Якщо нічого з вищезазначеного Вам не знайомо, переходимо до підготовки. Для початку потрібно підготувати Ваші ніжки. Йдеться про відсутність ділянок огрубілої шкіри стоп. Якщо такі є – скористайтеся піною або відвідайте сеанс педикюру. Безпосередньо перед процедурою необхідно прогріти ноги. Це можна зробити легкими рухами, що розминають, по всій стопі. Не забудьте про застосування масажного олії. Відмінно підходить лавандове або кокосове. Виберіть зручну для себе позу – ноги і тіло повинні знаходитися в спокійному та розслабленому стані. У такому разі ефект буде максимально корисним.

Безперечно, масаж стоп можна зробити самостійно без участі фахівця. Для цього досить уважно та ретельно вивчити всі особливості нашого організму, зони стопи та “територію їх впливу” на внутрішні органи, тонкощі та нюанси самого проведення масажу та безліч інших нюансів. Якщо ви бажаєте отримати задоволення від процедури та зміцнити своє здоров’я – заповнюйте анкету та з Вами зв’яжуться найближчим часом. Подо центр Пашиної – рай для Ваших ніг. Ми надаємо професійний догляд за Вашими ніжками та впевнені у якості своєї роботи!