Подо Центр Ольги Пашиної

Ми не тільки приведемо ваші ноги до ладу, але й допоможемо запобігти рецидивам. У цьому вам допоможуть наші майстри подологи.

Записатись
Video title

Наші послуги

01

Кваліфіковані фахівці, які постійно навчаються.

02

Усі процедури проводяться у суворому дотриманні санітарно-гігієнічних норм.

03

Індивідуальні комфортні зони для майстра та клієнта.

04

Розташування в центрі міста, зручний під'їзд, паркування.

05

Ми зацікавлені в результаті. Працюємо не на потік, а на постійних клієнтів.

06

Комфортна зона очікування (хоч чекати довго не доведеться). Працюємо без вихідних.

Подологія - це наука про стопу

Сучасна індустрія краси пропонує своїм споживачам величезний вибір послуг із догляду за собою. Вже нікого не здивуєш нарощеними віями, довгими міцними нігтями або ідеально рівним і густим волоссям.

Для одних відвідування салону краси чи майстра у приватному порядку – це спосіб підкреслити свою індивідуальність. Інші користуються їхніми послугами для економії часу та мінімальних витрат сил на догляд за собою.

Все-таки щоденний мейк-ап може бути значно швидше зроблений, коли вії та брівки вже готові. Головне – знайти ідеального майстра подології своєї справи. А вибір у цій сфері дуже великий.

Ми в Інстаграмі

@podolog_pashina 7К підписників
image 1 image 2 image 3 image 4 image 5 image 6 image 7 image 8

Записатися на прийом

З вами зв'яжеться наш адміністратор та уточнить час та дату прийому, а також підбере спеціаліста під ваше завдання.

Подолог. Де його знайти у Дніпрі?

Якщо з ручками і обличчям все дуже добре, то знайти хорошого майстра для своїх ніжок трохи складніше. І йдеться не тільки про гарний педикюр, а й безліч інших проблем, які можуть виникнути. Отже, пропонуємо Вам ознайомитися з розділом дерматології, який передбачає догляд, профілактику та лікування Ваших стоп. Простими словами – подологія. Ця послуга не так розвинена та поширена як, наприклад, нарощування вій чи губ, але не менш актуальна та затребувана.

Подолог у Дніпрі – це міцні нігті, м’які п’ятки, відсутність будь-яких сторонніх запахів або неприємних відчуттів, доглянуті, а головне – здорові стопи. Приступимо до ближчого знайомства з чарівником для Ваших ніжок і проблемами, яких Вас позбавлять.

Почнемо з можливих захворювань, наявність яких призведе до відвідування подолога. Не дивуйтеся – з ними знайомий практично кожен, але не кожен знає до кого звертатися за допомогою.

Все вищезгадане – безпосередні проблеми зі здоров’ям. І довірити їх потрібно професійному фахівцю, а не займатися самолікуванням!

Так само, візит до підлоги порадує Вас та Ваші ніжки чудовим педикюром. Подолог Ольга Пашина – чудовий фахівець та майстер своєї справи. Сучасний погляд на проблему та досвід дозволяє позбутися захворювання у три етапи:

Професійний підхід до роботи, обладнаний кабінет, любов і турбота до кожного клієнта, дбайливі руки майстра та задоволення від відвідування процедур – все це чекає на Вас у Подоцентрі Дніпра.