Професійне вирішення проблем стопи

Чи турбує мозоль, натоптиш чи бородавка, болить тріщина на п'яті? Усунення вашої проблеми за 30 хвилин.

Записатись
Video title
Головна / Біль у стопі

01

Кваліфіковані фахівці, які постійно навчаються.

02

Усі процедури проводяться у суворому дотриманні санітарно-гігієнічних норм.

03

Індивідуальні комфортні зони для майстра та клієнта.

04

Розташування в центрі міста, зручний під'їзд, паркування.

05

Ми зацікавлені в результаті. Працюємо не на потік, а на постійних клієнтів.

06

Комфортна зона очікування (хоч чекати довго не доведеться). Працюємо без вихідних.

Записатися на прийом

З вами зв'яжеться наш адміністратор і уточнить час і дату прийому,
а також підбере спеціаліста під ваше завдання.

Наші спеціалісти

Ми в Інстаграмі

@podolog_pashina 16.4К підписників
image 1 image 2 image 3 image 4 image 5 image 6 image 7 image 8

Записатися на прийом

З вами зв'яжеться наш адміністратор та уточнить час та дату прийому, а також підбере спеціаліста під ваше завдання.

Як відбувається обробка інструментів у Подо Центрі

Обробка інструменту – це звичайна справа протягом робочого дня.

Ми дотримуємося всіх етапів обробки інструментів.

Відразу після роботи з клієнтом інструмент занурюється ультразвукову мийку. Цей етап називається дезінфекція.

Потім промивається під проточною водою і сушиться. Після повного висихання інструмент упаковується в індивідуальний Крафт пакет і поміщається в сухожарову шафу, де проходить цикл обробки при температурі 180° і часу 60 хвилин – стерилізується.

Усі поверхні в кабінеті обробляються дез розчином після кожного клієнта. Ми використовуємо одноразові простирадла, одноразові рушники, одноразові рукавички, маски шапочки.

Для нас важливе здоров’я наших клієнтів та здоров’я майстрів По Центру.  Протягом усього робочого дня працює бактерицидний рециркулятор. Таким чином все повітря що циркулює у приміщенні відразу ж проходить обробку тобто знезараження.

Всі Антисептики та дез розчини сертифіковані в Україні.

Video title

Наші роботи

Сертифікати

Болить п’ята – перші дзвіночки

Болісні відчуття в області стопи завжди змушують замислитися. По-перше, це не доставляє задоволення. Дискомфорт при піших прогулянках, незручно носити кохані туфлі та процес пересування в цілому завдає біль. По-друге, таке явище може бути не простою втомою, а ознакою більш серйозних проблем зі здоров’ям. Отже, чому болять п’яти та що із цим робити? Саме це питання ми коротко викладемо далі.

Чому болять п’яти?

Почнемо з самої поширеною та менш небезпечною причиною болю в п’ятах чи інших частинах п’яти – втома. Активний спосіб життя, відвідування тренажерних залів, походи на роботу та інші місця – все це щоденна навантаження на наші ноги. Якими б міцними вони не були – їх треба доглядати і підтримувати у здоровій формі. Якщо ж у Вас болить стопа, п’ята, пальці або інші частини нижньої кінцівки, то не варто зневірятися – вихід є завжди!

Вирішити цю проблему і позбутися болю в ступнях можна без особливих зусиль. Пара годин відпочинку, зниження фізичного навантаження на ноги і проблема болю в ногах більше не буде Вас непокоїть. Якщо це не дає ефекту – Причина криється не втоми.

Слідом за втомою біль у ступнях провокують проблеми зі здоров’ям, а це вимагає медичної консультації та більш тривалого лікування. Найпоширеніші “негаразди” в організмі, на тлі яких відчувається біль у ступнях:

Наявність чогось із вищезгаданого тягне за собою дуже неприємні наслідки. Для початку – це болі в п’яті при хотьбі, болісні відчуття в різних областях стопи при фізичний вплив або носіння взуття. Далі, якщо не звернутися за допомогою до фахівця, все може набрати більше серйозних оборотів і посилити Ваше стан здоров’я.

Болять стопи ніг – що робити?

Насамперед – без паніки, будь-яку ситуацію можна виправити. Головне завдання у цьому питанні – довірити свої ніжки у професійні ручки. Отже, якщо відпочинок не позбавив Вас від болю у стопах, то слід звернутися за допомогою. Залежно від того, яка причина є джерелом хворобливих відчуттів і підбиратиметься методика лікування. Допустимо, якщо на Ваших стопах з’являються візуальні зміни у вигляді тріщин, огрубілої шкіри, натоптишів або мозолів. У такому разі варто негайно вирушати в Подо Центр. Там на Вас чекає команда професіоналів. Вони в найкоротші терміни позбавлять Ваші ноги як від зовнішніх недоліків, так і від джерел їх поява.

За більш серйозних причини появи болю на п’ятах, між пальцями, з боків стопи потрібні Кардинальніші методи. Після проведення первинного огляду Подолог підбере курс лікування Його завдання полягає у внутрішньому позбавленні джерела больових відчуттів. Паралельно з застосуванням препаратів проводитимуться та відповідні процедури з використання сучасної апаратури. Такий підхід прискорить досягнення мети та Ваші ніжки знову будуть з легкістю рухатись далі.

Як уникнути болю у стопах?

Ризик виникнення проблем зі здоров’ям, ногами зокрема, можна уникнути за рахунок своєчасної профілактики. У питанні болю на п’ятах, неприємних відчуттів між пальцями, набряклого стану стоп або інших проблем слід дотримуватися наступних рекомендацій:

Ці прості дії вбережуть Вас та Ваші ніжки від таких неприємних випадків.